Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomóżcie


nikeowa

Rekomendowane odpowiedzi

Nikusia... Skarbie :D - dzięki hormonom w ogóle homo sapiens żyją do końca życia :D :D :D Jest ich piekielnie wiele. Rozumisz? :D :D :D

 

Wiem co to są hormony i chyba tym bardziej skoro wszyscy je maja to jednak to nie jest normalne bo raczej nie wszyscy maja takie objawy

 

-- 13 paź 2013, 00:49 --

 

Ale jakie hormony?

Normalne.. masz 16 lat i hormony szaleja bo dojrzewasz. Moga powodowac zmiany nastrojow i objawy jakie opisujesz

 

Tylko że to nie są zwykle zmiany nastrojów typowe dla nastolatek takie to ja miałam jakieś 3, 4 lata temu. I nie sadze też aby kołatanie serca i drżenie rak było czymś normalnym. Jak widać nie jestem sama bo kilka osób które mi odpisalo to co ty uważasz za całkiem normalne i powszechne oni uważają za bardzo poważne i konieczne skonsultowania z lekarzem. Ale nie przyszłam tutaj żeby się kłócić tylko zeby się poradzić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwszac normqalne mialam na mysli ze normalne hormony a nie ze Twoje objawy sa normalne :) Idz do lekarza i upewnij sie ze to nie okres dojrzewania bo jak sie czlowiek naczyta to wszystkie objawy pasuja

 

Okej, rozumiem, tylko że okres dojrzewania przechodziłam 4 lata temu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×