Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Calineczka1990, Seems legit.

Nie,ja zaś przebywając najpierw na arktycznych terenach,nagle wyjechałem windą (która była drewniana i poruszała się sama w górę i w dół) do czegoś na wzór twierdzy,prosząc o wsparcie tamtejszego strażnika,ten zaś mnie opier*olił że nie udzieli wsparcia, i potrzebuje ludzi tutaj by (coś na wzór gigantów?) nie przekroczyło 17-stej granicy, (2 okna,od strony wschodniej zobaczyłem coś na wzór właśnie tych istot dobijających się do muru),od strony zachodniej zobaczyłem również podobny teren (jakby to ująć,coś na wzór elfich domów : D) i najprawdziwsze czerwone smoki które pluły ogniem,potem stwierdziłem że jeśli od południa są nieumarli,to co jest na północy?

Po tym się obudziłem

wtf brain.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnYa88, Mi też zwykle śni się coś o czym poprzedniego dnia myślałem itp..

To coś powyżej to mix fantastyki,gry,serialu i 1 anime :mrgreen:

Czyli nastrój nie dopisuje...

Cóż ci powiem,nie łam się,wiecznie wujni nie może być

 

-- 12 paź 2013, 11:01 --

 

Moje sny też są bardzo zryte , dzisiaj własna matka chciała mnie zasztyletować :shock:

Dlatego gdy śpię,zawsze mam jakieś dźgadło pod ręką,bez przesady żeby mnie,nożowego freaka ktoś zadźgał :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, :hide: Ty masz sny :shock: nie pamiętam zwykle snów jak już tez mam jakieś takie mroczne ,ale nie aż tak

 

-- 12 paź 2013, 12:44 --

 

Kestrel, z czym Ty śpisz :shock: z dżgadłem? :shock: misia sobie kup lepiej jak ktoś zobaczyłby że spisz z misiem dopiero by się wystraszył :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×