Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

Już przestań z tyw wzrostem (choć masz trochę racji) Z własnego doświadczenia wiem że to nie jest aż tak bardzo istotne

 

Ale taka jest prawda....babki lubia wysokich facetow. Mimo ze ja jestem niski poznaje wiele kobiet, ale wiem ze zadna sie ze mna nie zwiaze ze wzgledu wlasnie na niski wzrost, nawet jakbym ja kochal z calego serca. Spytasz czemu??? Bo kolezanki by mogly sie smiac....albo ja obgadywac. Kobiety w wiekszosci niestety przywiazuje wage wlasnie na wzrost/wyglad. Zauwaz, ze bardzo czesto jest tak....ze facet zdradza kobiete na lewo i prawo....a ona prz y nim dalej jest...bo jest bardzo przystojny (czesto tez bogaty)...boi sie ze nie pozna juz takiego drugiego supermana. A to czy ja kocha czy nie jest nieistotne....Niestety takie sa realia zycie i trzeba sie przystosowac.

Oczywiscie nie wszystkie kobiety takie sa - jedyne 99%

Aha i nie znajdziesz tej 1/100....jak juz to ona sama Cie znajdzie. Nie ma co sie przejmowac i brac i cieszyc sie z zycia takim jakie jest.

 

Tromgenn proponuje Ci nie wlazci w jakiekolwiek przyjaznie z kobieta....Ja sie w takie cos niedawno wladowalem i bardzo ciezko z tego wyjsc....

 

Aha i jeszcze jedna rada....nie ufaj kobietom bo one to wykorzystuja !!! Trzeba byc bardzo ostroznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem wysocy mają powodzenie i mają lepszy start ale to nie znaczy, że niski nie ma szans u kobiet (niższych od siebie).

Jest właśnie tak jak napisał fiufiu. Dziewczyny są z zimnymi przystojniakami a jak coś to idą się zwierzyć i wyżalić swoim miłym kolegom, którzy są na ich każde wezwanie. :roll:

Dlatego nie można być zbyt miłym i nie dać pokazać, że nam bardzo zależy. :twisted:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:30 am ]

A jak koleś nie spodoba się psiapsiułkom dziewczyny to juz jest skreślony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wzrostem to nie jest tak do końca prawda. Pewnie że wysocy faceci mają większe szanse, ale miałem kiedyś koleżanke dość wysoką, prawie 180 wzrostu ( fajna blondynka;) ) i jest z facetem, który jest od niej jakieś 10 cm niższy. Są już razem chyba z 2 lata.

A i 170 pare cm to nie jest aż taka tragedia, dużo jest niższych kobiet. Problem pewnie leży w charakterze. Ja podobno jestem dość przystojny, a nie mam dziewczyny. Jestem nieśmiały i to chyba dlatego, nie jestem też duszą towarzystwa i niepotrafie się wygłupiać tak jak niektórzy, a dziewczyny chyba wolą facetów z dużym poczuciem humoru. Zresztą sam nie wiem, może niech dziewczyny sie wypowiedzą na ten temat co lubią u facetów;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny są z zimnymi przystojniakami a jak coś to idą się zwierzyć i wyżalić swoim miłym kolegom, którzy są na ich każde wezwanie. :roll:

 

 

Spokojnie, dziewczyny się wyszumią z tymi przystojniakami, ale na męża wybiorą któregoś z tych miłych kolegów, jednak jest duże prawdopodobieństwo, że zostawią sobie któregoś przystojniaczka na boku :roll: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, dziewczyny się wyszumią z tymi przystojniakami, ale na męża wybiorą któregoś z tych miłych kolegów, jednak jest duże prawdopodobieństwo, że zostawią sobie któregoś przystojniaczka na boku Rolling Eyes .

 

A to prawda.....przykre jest to ze w dzisiejszych czasach zdrada przychodzi tak latwo.

W sumie tak ostatnio sie zastanawiam....czy jest sens sie zenic?? Jak widze obecnie wkolo siebie same rozwody i klotnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jest, może i nie ma.

Ale w końcu to nasza własna wina-sami na zdradę przyzwalamy, popieramy frywolność, przelotne związki, wszystko kipi od łatwego i przyjemnego seksu.

Co nie znaczy, że nie można próbować inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli będziesz chciał poderwiesz każdą laskę w okolicy.

Taak już widze jak podrywam :roll: ...

Jakoś na podrywaniu nie za bardzo się znam :D:D:D ....a poza tym zawsze jak z kimśgadam a zwłaszcza z dziewczyna to jestem kłębkiem nerwów....no a poza tym nie wiem co się ma robić kiedy się gada z dziewczyną.,no i na przyklad nigdy nie wiem o czym gadac...a noi przede wszystkim trzeba samemu podejśc do dziewczyny....z tym też mam problem....cholera mam nadziejeze się wylecze w końcu z tej fobii społecznej.Bo założe się że byłoby mi łatwiej kogoś znależć gdybym był otwarty i nie bał się ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak ostatnio sie zastanawiam....czy jest sens sie zenic??

 

 

Jest sens, ale dopiero po przekroczeniu pewnego wieku, według mnie tym wiekiem jest ponad 30 lat w przypadku facetów i ponad 25 lat w przypadku kobiet. Wcześniejsze małżeństwa to głupota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica powiem ci jedno: fakt, że za dużo nie gadasz, to może w pewnym sensie być na twoją korzyść. Ludzie często nie odbierają tego jako nieśmiałości, tylko albo jako tajemniczość, albo ...wywyższanie się ponad nich. Trochę to bez sensu, ale z drugiej strony i logiczne. Bo ludzie nie mają czasu na długie rozmyślanie o innych i jacy dokładnie są, to i odbierają to inaczej niż jak jest faktycznie niby.

 

Tak więc nie przerażaj się tego, że mało gadasz. Niech inni gadają za dużo, a zobaczysz, że często tak będzie, że będą nadawać jak najęci, a ty na to 3 słowa: i co w tym złego? Lepiej pierdzielić trzy po trzy cały czas? Na pewno znasz takich ludzi, którzy mimo tego, że mało gadają, to ludzie lubią z nimi przebywać. Tak samo może być z tobą. Zafiksowałeś się na to, że 'za mało gadam, nie rozbawię nikogo, nic ciekawego nie umiem powiedzieć' - ja też tak miałam. Wiem doskonale jak to jest. Ale spójrz na to: czy wszyscy których znasz, to takie gaduły są? Znasz tylko super-towarzyskich ludzi? Na pewno nie. Więc przyjrzyj się tym, co gadają mniej: czy oni silą się na jakieś gadki? Tacy ludzie zazwyczaj są o wiele ciekawsi od gaduł: bo mają w sobie jakąś tajemnicę. Nie zależy im - i tym bardziej to działa na ich korzyść.

 

Naprawdę nie ma wymogu nadawać cały czas. Poza tym poobserwuj też, czy ci ludzie co tak ciągle mówią coś, to czy mówią takie ciekawe rzeczy? Oni potrafią 3 godziny opowiadać o tym, co im się w spożywczaku zdarzyło. Naprawdę byś sam tak chciał przynudzać? Co z tego, że opowiadają to ciekawie? Ale po czasie to można se pomyśleć: "ale po kiego ja tego bełkotu słucham?". Tak więc zważ na to, kim jesteś. Czy naprawdę byś wytrzymał gadać ciągle kosmiczne bzdury? Bo ludzie przecież wcale nie gadają jakichś waznych życiowych spraw, tylko na okrągło opowiadają co im się przydarzyło. To jest główny temat rozmów - i to jest zarazem to, czego byś tak bardzo chciał się nauczyć. Tak naprawdę chciałbyś umieć opowiadać o sobie, kiedy mówisz 'powinienem więcej mówić, być pewniejszym siebie'. Zastanów się wiec, czy to jest aż tak wielce fascynujące, by to MUSIEĆ umieć. Niektórzy obywają się bez tego: a mają i dziewczyny i znajomych jakoś.

 

To jest problem takich jak my: mamy ciągle wrażenie, że żeby być z ludźmi, to trzeba bez przerwy o czymś nawijać, żeby z nami się czuli dobrze. Tak nie jest. Możesz mówić mało albo wcale - a ludzie mogą się z tobą świetnie czuć i chcieć przebywać! Tylko poobserwuj ludzi ktorych znasz, a sobie to uświadomisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsze małżeństwa to głupota

Dlaczego? Moim zdaniem jak względy ekonomiczne nie stoją na przeszkodzie i ludzie dobrze się znają (dostatecznie długo) to dlaczego nie maja wziąść ślubu w wieku np. 20 lat (jak mója babcia i dziadek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się nie zgrywać, tylko powiedzieć wprost o co Ci chodzi. Mój małżon po pierwszej randce powiedział mi wprost, że chciałby się ze mną spotykać, jeśli się zgodzę. Tą szczerością mnie rozbroił.

A co do ślubów w młodym wieku to mój pierwszy ślub był, gdy miałam 19 lat. Po sześciu latach rozwód. W tym samym czasie brały ślub 2 koleżanki w moim wieku. Żadne małżeństwo nie przetrwało. Więc chyba lepiej zaczekać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jest jak uniknąć zaszufladkowania przez dziewczyne jako przyjaciel od razu, bo ja tak mam przważnie...

 

Jak sie jej fizycznie nie bedziesz podobal to niestety zostaniesz od razu sklasyfikownay jako kolega. Nie ludz sie ze poleci na charakter.....bo takich kobiet jest bardzo malo. Nie przyjaznij sie z laska, ktora Ci sie podoba....ty bedziesz cierpial, a jej bedzie milo. Ja takie cos juz przerabialem i mozna powiedziec ze to wciaz trwa. Ale wiem ze nie pociagam jej fizycznie, mimo ze mowila ze to charakter jest najwazniejszy. Jak sie jakiejs nowo poznanej kobiecie bedziesz podobal...to ona bedzie Ci dawala znaki i bedziesz wiedzial ze warto probowac. A z przyjaciolka jest zawsze przekichana sprawa....bo z kazda kolejna rozmowa bedziesz sobie robil nadzieje....pozniej ona znajdzie chlopaka a dla Ciebie to bedzie koniec swiata.

To widac jak kobieta sie przystawia i wtedy trzeba to wykorzystac.

Nie szukaj kobiety na sile bo to nie ma sensu...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:31 pm ]

Tą szczerością mnie rozbroił.

No i zapewne Cie pociagal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i być wyczulonym na sygnały?

 

Tylko zebys ich zle nie zintepretowal....i nie tlumaczyl sobie ich na 1000 sposobow...jak bedziesz sie podobal dziewczynie to ona juz sie toba zajmie :). Widzisz ja bylem kiedys osoba bardzo niesmiala....ale teraz sie juz nie szczypie...bo nie mam nic do stracenia. Niestety jestem nieszczesliwie zakochany :( i bardzo ciezko mi o tej osobie zapomniec tym bardziej ze mam z nia caly czas kontakt i przez to zadna inna mi sie nie podoba :(. Wpadlem w niezle bagno :(

Zle zintepretowalem wlasnie sygnaly.....:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko zebys ich zle nie zintepretowal....i nie tlumaczyl sobie ich na 1000 sposobow...jak bedziesz sie podobal dziewczynie to ona juz sie toba zajmie :).

 

Zdarzała mi się nadinterpretacja. Ale już chyba nieco sie nauczyłem i nie będę popełniał tego błedu. Mam nadzieje ze sie zajmie. Jadna się niedawno właśn9ie "zajmowała" mną ale spieprzyłem sprawe... (coś nie wyszło) Mówi się trudno - nowy rok, nowa nadzieja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak bedziesz sie podobal dziewczynie to ona juz sie toba zajmie :).

 

 

Niekoniecznie. Jest bardzo dużo nieśmiałych dziewczyn, które nawet jakby znalazły swój ideał, to i tak nie odważą się zrobić pierwszego kroku i czekają, aż facet to zrobi. Niektóre nawet boją się dawać jakieś znaki.

Kilka razy słyszałem od kobiet(nawet Doda to niedawno powiedziała w TV ;) ) dość ciekawe stwierdzenie, które mniej więcej tak brzmi: "faceci myślą, że to oni nas podrywają, a prawda jest zupełnie inna". Ja uważam, że w tych słowach zawarta jest taka myśl, że kobieta właśnie poprzez odpowiednie znaki ośmiela i motywuje mężczyznę do działania.

 

Nawet jeśli kobieta nie jest zainteresowana facetem, to ten w wielu przypadkach i tak może ją zdobyć bez większego problemu, jesli jest dobrym podrywaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że wątek jest już nieźle rozwinięty więc i ja dorzucę swoje trzy grosze ...

 

Zacznę od tego , że wszystko w naturze jest w stanie równowagi , jeśli nie jest na pewno do tego stanu dąży ... podobnie i tutaj , aby związek mógł się udać, pomiędzy dwiema stronami równania musi być znak równości ..

 

Podstawowe elementy , na które zwracamy uwagę to :

1. Wygląd zewnętrzny tj. aparycja , styl ubierania się , budowa ciała , szeroko pojęta fizyczność . Piszę o nim jako pierwszym dlatego , że wygląd jest naszą wizytówką , w większości przypadków to on decyduje o pierwszym kontakcie .Twierdzę że Ci którzy mówią , że nie jest ważny najzwyczajniej w świecie kłamią .. Dla niektórych jest bardziej ważny dla innych mniej , ale na pewno musi być akceptowalny .

 

2. Charakter , cechy niedostrzegalne bez bliższego kontaktu , sposób bycia , inteligencja , wiedza , wychowanie .

Innymi słowy wszystko to co jest naprawdę wartościowe i nie przemija .

 

Oczywistym jest , że każdy z nas chciałby mieć jak najbardziej atrakcyjnego partnera i mógł mu przypisać wiele pozytywnych cech ale ...

 

wróćmy do równania ... jeśli szukamy w przyszłym chlopaku/dziewczynie pewnych określonych cech , musimy również mieć podobne do zaoferowania , jeśli nie (tu nawiązanie do filmu) taka osoba będzie szukała DLO .... dużo lepszej okazji ...

 

wyjątek od tej reguły , a raczej cegiełkami które można wrzucić na wagę w celu równowagi są : pieniądze , status spoełeczny , majątek ...

Świat idzie do przodu a corvett'a przed ładną willą może zdziałać cuda w tej grze .

;)

 

Pozdrawiam wszystkich szukających .

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich szukających .

 

Niektorzy (w tym ja) nie maja po co szukac.. Jak mi jakas kobieta wpadnie w oko to zakochuje sie (oczywiscie bez wzajemnosci :() i nie wiedze swiata poza nia przez bardzo dlugi czas. Taka sytuacje mam wlasnie teraz....nawet nie moge patrzec na inne kobiety...:( No nic trzeba chyba przeczekac ten niemily okres :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się facet na horyzoncie,wiem,że coś do mnie czuje,ale ja nie wiem czy ja do niego coś czuję.mam kompletny mętlik w głowie.Boję się,sama nie wiem dlaczego :shock::shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagubiona=>, pewnie dlatego, że nie potrafisz nazwać tego co siedzi w Twojej głowie.

Ale to typowe objawy akurat jeśli chodzi o miłość , zauroczenie, zakochanie, czy jakby tego nie nazwać ..

 

Ale chyba 'coś' czujesz do niego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×