Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Po trudnym dni przyjemnosc mi sprawilo wypicie koli po zrobieniu zakupow oraz posprzatenie mieszkania. Mialem o tym napisac z przyjemnosisci, ale musalem sie przeklikac prze reklamy na formum. Najbardziej irytuje mnie ta ktroa sie wysiela na samym dole i pojaiwa sie po kazdym odswieżeniu strony. Nawet nie wiem co tam reklamuja, wiem ze mnie irytuje. Chyna koleja przyjemnoscie bedzie zainstalowanie pop up blokera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trudnym dni przyjemnosc mi sprawilo wypicie koli po zrobieniu zakupow oraz posprzatenie mieszkania. Mialem o tym napisac z przyjemnosisci, ale musalem sie przeklikac prze reklamy na formum. Najbardziej irytuje mnie ta ktroa sie wysiela na samym dole i pojaiwa sie po kazdym odswieżeniu strony. Nawet nie wiem co tam reklamuja, wiem ze mnie irytuje. Chyna koleja przyjemnoscie bedzie zainstalowanie pop up blokera.

Coś wszyscy narzekają na tą reklamę, ja też się zdenerwowałam... musiałam ponownie włączyć adblocka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałam zmienić przeglądarkę na firefoxa a przyzwyczaiłam się już do chroma :-|

 

Spacer z Fraszką i miła pani spotkana w lesie która wygłaskała moją Fraszunie oraz rozpuszczona Fraszka która po chwili poszła na głaskanko do faceta który zbierał grzyby nieopodal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zwykle małe rzeczy ciesza, a ja uśmiecham sie do ludzi, przepuszcam pieszych na przejsciach, to tez daje przyjemność.

 

-- 11 paź 2013, 22:33 --

 

Zainstalowalem adbloka i fatyczne irytujaca reklama znikła, ale razem z nia inne te nie irytujące. Szkoda mi tych reklamodawców bo fajnie sie reklamowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angella, czy on Ci mowi, że się zakochal? Skąd to wiesz????

 

-- 11 paź 2013, 22:55 --

 

Od wczoraj zauwazylem ze wieksza przyjmnosc sprawia mi chodzenie po takich offtopikowyh tematach, niz tych typowowo objawowych. Nie muszę aż tak sie napinać, bać itd. Najfajniejszy jest post na temat "co pomaga w masturbacji" jest tam tyle śmiesznych postów a najbardziej zabawny film, że od razu dostalem dobrego humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tdyskotece. Nie no generalnie super. Kiedy człowiek sobie tańczy, obserwując te wsztkie laseczki i bawiących się ludzi problemy typu jaki lek na to a jaki na tamto, albo opisywanie objawów wydaje sie jakiś mocno abstrakcyjny! . Znacznie mi to wyjście poprawiło nastój. Teraz pachnę mikstura wszystkich perfum a to mi przypomina tamte chwile. Do przodu, nie musi być spokojnie, tylko ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałam odpowiedź w sprawie pracy/ stażu jako dziennikarka. Może uda mi się nawiązać współprace.

 

-- 14 paź 2013, 11:18 --

 

Kolejny staż na oku. Kazali mi przesłać swoje cv i prace. W miejscowej regionalnej gazecie. Jupii :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopanie starych fascynacji muzyką klasyczną. Już zapomniałam, jak świetnie to na mnie działało, jak uspokajało, jakie piękne było. Aktualnie w głośnikach Erik Satie. Mogę pracować, artblok poszedł precz :105:

O, czasem sobie włączam, ale nigdy nie wsiąknęłam na dobre, choć faktycznie słuchanie muzyki poważnej jest relaksujące; słucha się jej w zupełnie inny sposób niż muzyki rozrywkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×