Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam osób podobnych do mnie..


Gość grsec

Rekomendowane odpowiedzi

Vett z tym racja, żeby startować do nieśmiałych, może one też własnie myslą, że nikt na nie nie zwraca uwagi, poza tym chłopak zamknięty w sobie i niesmiały prędzej znajdzie zrozumienie i bratnią duszą w takiej dziewczynie, niż jednej z tych 'fajnych', które oblegają tych pewnych siebie macho

 

Sayace ciężko o dziewczynę na poziomie? Proszę Cię, co za banał:/ Mogłabym teraz równie dobrze napisać, że każdy facet to świnia :x

 

Vifi

Raczej oboje powinni sobie pomagać, a nie jedna strona stać a druga robić wszystko wokół niej.

Dokładnie, jeżeli tak nie jest, to co to za związek

 

Tańcząca skarpetka

Porozmawiajcie sobie z szczerymi dziewczynami, może być nawet siostra. Dowiecie się, że laski chcą tak na prawdę zdecydowanych, silnych psychicznie i zaradnych chłopaków i że czasami się śmieją z cipowatych gości.

Nie zawsze tak jest no i zalezy to jeszcze od Twojej definicji słowa 'cipowaty':P

 

Ewelina123 poszukaj czy nie ma wątku o tym leku. Ja nic na jego temat nie wiem, więc nie pomogę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett z tym racja, żeby startować do nieśmiałych, może one też własnie myslą, że nikt na nie nie zwraca uwagi, poza tym chłopak zamknięty w sobie i niesmiały prędzej znajdzie zrozumienie i bratnią duszą w takiej dziewczynie, niż jednej z tych 'fajnych', które oblegają tych pewnych siebie macho

 

Tylko gdzie takie dziewczyny mozna spotkac nikt (no, prawie) na twarzy nie ma wypisanych tych cech :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz moim zdaniem. Chodzisz na jakieś imprezy, czy wyjścia na piwo, cokolwiek? Nieśmiałe osoby też wychodzą w towarzystwie swoich znajomych, zwsze masz szanse kogoś poznać, no chyba że spojrzysz na czyjeś założone ręce albo skuloną postawę i to Cię o razu zniechęci:/ A chyba nie chcesz być tym, który ocenia po pozorach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett z tym racja, żeby startować do nieśmiałych, może one też własnie myslą, że nikt na nie nie zwraca uwagi, poza tym chłopak zamknięty w sobie i niesmiały prędzej znajdzie zrozumienie i bratnią duszą w takiej dziewczynie, niż jednej z tych 'fajnych', które oblegają tych pewnych siebie macho

 

Tylko gdzie takie dziewczyny mozna spotkac nikt (no, prawie) na twarzy nie ma wypisanych tych cech :P

Akurat nieśmiałość można. Przynajmniej po tym, że nie latają wszędzie z gwiazdkami miasta/szkoły/klasy

 

-- 10 paź 2013, 17:17 --

 

Przesadzasz moim zdaniem. Chodzisz na jakieś imprezy, czy wyjścia na piwo, cokolwiek? Nieśmiałe osoby też wychodzą w towarzystwie swoich znajomych, zwsze masz szanse kogoś poznać, no chyba że spojrzysz na czyjeś założone ręce albo skuloną postawę i to Cię o razu zniechęci:/ A chyba nie chcesz być tym, który ocenia po pozorach

Damn, ale ze mnie no-life, bo nawet nigdy na piwie/imprezie/wyjściu nie byłam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pije. Nie mam znajomych do wyjscia. Nikt mnie nie zaprasza (patrz punkt 1).

 

:)

 

-- 10 paź 2013, 21:14 --

 

spojrzysz na czyjeś założone ręce albo skuloną postawę i to Cię o razu zniechęci:/ A chyba nie chcesz być tym, który ocenia po pozorach

 

Akurat lubie ludzi podobnych do siebie.

 

-- 10 paź 2013, 21:16 --

 

Mam lekarza. Jutro zadzwonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat lubie ludzi podobnych do siebie.

No to jak najbardziej proponuję powolne przyzwyczajanie się do równie nieśmiałych dziewczyn i próbę przełamania lodów.

 

Chcialbym, nie mam gdzie - byc moze na wlasne zyczenie byc nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanczaca_skarpetka,
Więc ty powinieneś kobiecie dać poczucie bezpieczeństwa, czasami śmieszkować gdy ma zły humor, znosić jej fochy. W nagrodę dostajesz dostęp do cipuszki.

 

przecież to typowy pantoflarski układ.

Niet. Nie pisałem nigdzie, że musisz być na każde zawołanie czy pieskować. Chodziło mi bardziej o to, że facet w związku powinien pełnić funkcję podpory, fundamentu.

 

Co do związku nieśmiały z nieśmiałym. Nie wiem jak miałoby to wyglądać, bo przecież ktoś pchać związek, inicjować 'pewne rzeczy'. Lody o wiele łatwiej przełamać z kimś śmiałym. Z osobami nieśmiałymi jest taki problem, że nigdy do końca nie wiadomo czy cię lubią, czy po prostu się boją ciebie 'zlać'.

 

I zasada, że lepiej trzymać się z podobnymi sobie nie działa gdy jesteś toksyczny. Chyba, że lubisz dramy, walczyć z czyimiś urojonymi problemami czy znosić nieprzewidywalne zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanczaca_skarpetka, tak czy siak z Twojej wypowiedzi wynikało, że kobieta tylko dostęp do cipuszki, a facet oczywiście zadowolić tą cipuszkę + to wszystko co napisałeś, to nie jest partnerski układ.

Chodziło mi bardziej o to, że facet w związku powinien pełnić funkcję podpory, fundamentu.

 

nie ma czegoś takiego jak powinien, choć faktycznie w takich kobiety celują, też nie zawsze, są wyjątki nieliczne.

 

 

btw, jak się jest nieśmiałym i z osobą nieśmiałą, to po pewnym czasie w związku ta bariera może zniknąć, nieśmiali ludzie np. w domu względem rodzeństwa bywają bardzo śmiali.

a i nieśmiałość jest mniejsza jak widać, że ktoś też się wstydzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 klasa technikum, na obecnym etapie jest martwienie sie o zdanie matury a nie o studia, nawet jesli zdam mature to nie wiem czy pojde na studia nie czuje zebym sie nadawal do studiowania. Prace mam.

 

Moze to dziwne ale nie moja wina ze w ostatnim czasie w naszym kraju dyplom uczelni wyzszej stal sie tak samo oczywisty jak np ukonczenie podstawowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zanosi sie na to ze wzgledu na duze braki w przedmiotach maturalnych (a w szczegolnosci w tej naszej krolowie nauk). Niebawem mam wizyte u lekarza, zobaczymy co leki dadza do matury - moze zdarze nadrobic zeby zdac. Ale trzeba sil, motywacji, koncentracji, pamieci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×