Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie są Twoje miesięczne dochody( netto)?


carlosbueno

Ile zarabiacie miesięcznie netto( renty i zasiłki też się liczą)?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zarabiacie miesięcznie netto( renty i zasiłki też się liczą)?

    • 0
      4
    • mniej niż 800 zł
      6
    • 800-1299 zł
      8
    • 1300-1999 zł
      9
    • 2000-2999 zł
      5
    • 3000-4999 zł
      6
    • ponad 5000 zł
      5
    • ściśle tajne
      6


Rekomendowane odpowiedzi

poem, dałem taki przedział 800-1299 żeby Ci co zarabiają minimum w niego weszli lub nawet Ci co na różnych śmieciowych umowach, na czarno zarabiają jeszcze mniej. A poniżej 800 zł to chyba tylko renciści, zasiłkowcy, stażyści albo z pracy na pół, ćwierć etatu lub typowo dorywczych prac otrzymują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle, operatorzy tych maszyn, ktorym pomagam codziennie maja 13-15 zeta na godzine, a te maszyny wcale nie sa trudne, tylko odpowiedzialnosc spora, bo caly czas dostajesz zlecenia, i jak zle podocinasz materialy, popierdolisz papiery, czy cos, to sa duze straty dla firmy. Bo nie ma, ze kartka>wykonanie zlecenia, tylko jakiej karteczki, naklejki, zaksiegowanie w specjalnym programie w PC, pozniej ustawienienie odpowiedniej kolejnosci, inne cuda. MHmm, moze kiedys :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie 38%( a odliczając tych ściśle tajnie 45%) ankietowanych ma dochody niższe niż 1300 więc nie dziwota że ma depresję i nerwicę. Zresztą dochody poniżej 2 tysięcy które ma ponad połowa forumowiczów też mogą być depresjogenne w wielu sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie 38%( a odliczając tych ściśle tajnie 45%) ankietowanych ma dochody niższe niż 1300 więc nie dziwota że ma depresję i nerwicę.

nerwicę to się raczej ma jak się dużo zarabia bo dobre pieniądze = duża odpowiedzialność. jakie tu nerwice na tym forum, porównywalne ze stresem który ma w pracy policjant albo chirurg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, nerwica co zresztą jest przestarzałym terminem, bo dziś się używa terminu zaburzenia lękowe ma się wtedy gdy się człowiek stresuje nieadekwatnie do sytuacji np. przez samo wyjście z domu, czy rozmowa z innymi. Chirurg i dyrektor którzy się stresują nie cierpią na nerwicę( prawdopodobnie) tylko mają b. odpowiedzialną pracę za którą dobrze im płacą a stres jest ich nieodzownym elementem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się uśredni to mam jakieś 200zł miesięcznie dochodów.

 

Na razie 38%( a odliczając tych ściśle tajnie 45%) ankietowanych ma dochody niższe niż 1300 więc nie dziwota że ma depresję i nerwicę.

nerwicę to się raczej ma jak się dużo zarabia bo dobre pieniądze = duża odpowiedzialność. jakie tu nerwice na tym forum, porównywalne ze stresem który ma w pracy policjant albo chirurg?

Niedobór dochodów - niepewna przyszłość, ciągłe stanie nad krawędzią bankructwa wywołuje skrajny stres, dużo większy niż odpowiedzialność. Poza tym dużo ludzi ma nerwicę z powodów pojebanej rodziny więc brak dochodów uniemożliwia im uwolnienie się od dręczycieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się uśredni to mam jakieś 200zł miesięcznie dochodów.

 

Na razie 38%( a odliczając tych ściśle tajnie 45%) ankietowanych ma dochody niższe niż 1300 więc nie dziwota że ma depresję i nerwicę.

nerwicę to się raczej ma jak się dużo zarabia bo dobre pieniądze = duża odpowiedzialność. jakie tu nerwice na tym forum, porównywalne ze stresem który ma w pracy policjant albo chirurg?

Niedobór dochodów - niepewna przyszłość, ciągłe stanie nad krawędzią bankructwa wywołuje skrajny stres, dużo większy niż odpowiedzialność. .

Odpowiedzialność to też stres, czasem ogromny ale naturalny, no i poza tym większość osób piastujących odpowiedzialne stanowiska, kierowników to ekstrawertycy i stres wyładowują na innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się uśredni to mam jakieś 200zł miesięcznie dochodów.

 

Niedobór dochodów - niepewna przyszłość, ciągłe stanie nad krawędzią bankructwa wywołuje skrajny stres, dużo większy niż odpowiedzialność. .

Odpowiedzialność to też stres, czasem ogromny ale naturalny, no i poza tym większość osób piastujących odpowiedzialne stanowiska, kierowników to ekstrawertycy i stres wyładowują na innych.

Na odpowiedzialnych stanowiskach jest też sporo INTJ (np. Putin i wielu dyktatorów jest/było INTJ).

Dużo właścicieli małych firm jest ISTJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na odpowiedzialnych stanowiskach jest też sporo INTJ (np. Putin i wielu dyktatorów jest/było INTJ).

a to ciekawostka, gdzie mozna o tym poczytac?

http://www.celebritytypes.com/

 

Sorrow, Ja jestem ISTJ a jako właściciela jakiekolwiek firmy się nie wyobrażam, ogólnie w żadnej bardziej odpowiedzialnej pracy się nie widzę, ale to chyba o niezaburzonych i pracowitych ISTJ chodzi.

No, raczej. Tak swoją drogą to ile procent masz w J?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam typ charakteru, co Sokrates, Da Vinci, jakim cudem zarabiam niecale dwa klocki/miesiac?! 8)

ENTP

Uniwersalny wzór o azyl

Silnie związany z osobowości antyspołecznej

Nieco związane osobowości zależnych i Hypomaniac

Jung nazywa wszystkie ENPS "kobiece" osobowości, choć ENTPs są w rzeczywistości bardziej powszechne wśród mężczyzn niż wśród kobiet

Powstrzymania introwertyczny funkcję wykrywania obiektów, co oznacza, że ​​"pot małych rzeczy" czasem tragikomiczne wyników

Wśród typów najmniej skłonni wierzyć w bóstwo

Przerazaja mnie te testy :mrgreen: Tylko dlaczego ja jeszcze nic nie wynalazlem do cholery? :evil:

 

-- 11 paź 2013, 21:31 --

 

dzieki Sorrow, ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J 11% a S tylko 1%.

To pewnie dlatego. Żeby być cyborgiem trzeba mieć dużo J :D . Mnie zastanawia czy bardzo niskie S/N nie odpowiada czasem za ogólne nierozgarnięcie i posiadanie dwóch lewych rąk.

Co do tego S/N w moim wypadku się zgadza za to I mam 100% co życia nie ułatwia i chyba tylko 75% T jest dobre choć samo z siebie nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×