Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Atalanta, polecam zainstalować adblock.

Jestem zbyt leniwy żeby instalować adblocka na kompie w pracy, wybieram wkurzanie się na reklamę :P BTW nie wiem czy każdemu wyświetla się ta sama reklama, u mnie wyskakuje dzieciak i tekst wielką czcionką - "NIE UFAJ NIKOMU" - no i tu mam śmiechawę bo raz że jak mam nie ufać nikomu to czemu mam ufać pieprzonej reklamie? a dwa że dziwnie zbiegło się to z tą całą kościelną aferą pedofilską :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fachowcy mechanicy wkurw+iać mnie zaczynają i to dosyc mocno . Juz trzy tygodnie mnie olewają . Nie mam odwagi podziękować im za taką robotę , bo juz kupili część do auta . Byłem juz u nich 5 razy zapytać się co z tą robotą , a oni: a to jutro , a to jak przyjdzie część etc. . Jeden znajomy koleś mi powiedział ,że dlatego im się tak nie spieszy , bo nie będą mieć z tego dużej kasy , więc wolą robić droższe rzeczy . Jestem w kropce . Nie mam jeszcze dokumentu ( dopiero czekam ) ale jakbym miał już w ręce , a nie mógł jeżdzić ,,, oj wwwwkkkku+rwiiiił bym się MOCNO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sie zastanawiam , czy trzeba być bezlitosnym hu+jem ,żeby zaczęli się z Tobą liczyć?

Pracują u kogoś ( robia na procent ) to mają Cię w dupie. Jakby Kutafony robili na swoim juz dawno auto było by zrobione > HU_JE głupie!

Łaske mi tu wielka robią , HHHU+JE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion,

Powodzenia w takim razie. W żadnym razie się nie poddawaj, choć wiem z własnego doświadczenia, że ciężko się podnieść po takiej traumie. I mnie kiedyś spadła ścierka i to, o zgrozo, nawet nie z kranu. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie reklama u dołu na forum na 1/3 ekranu. Wcześniej raz się zamykało, a teraz muszę zamykać przy wejściu w każdy temat.

Adblock :smile:

 

kolekcjoner snów,

Bo ludzie są wrażliwi - głównie na swoim punkcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×