Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie są Twoje miesięczne dochody( netto)?


carlosbueno

Ile zarabiacie miesięcznie netto( renty i zasiłki też się liczą)?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zarabiacie miesięcznie netto( renty i zasiłki też się liczą)?

    • 0
      4
    • mniej niż 800 zł
      6
    • 800-1299 zł
      8
    • 1300-1999 zł
      9
    • 2000-2999 zł
      5
    • 3000-4999 zł
      6
    • ponad 5000 zł
      5
    • ściśle tajne
      6


Rekomendowane odpowiedzi

poki co "za malo, zeby zyc, za duzo, zeby umrzec", czyli realna srednia robotniczna, to jest 1,6 k na reke, obym od nowego roku wskoczyl na 2k (wtedy awansuje w ankiecie 8) )

 

-- 10 paź 2013, 18:59 --

 

virgo21, akurat tego typu ankiety sa ciekawe, bo pokazuja przekroj nerwusowej populacji :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(wtedy awansuje w ankiecie 8) )

no właśnie mi się wydaję, że przedziały są za duże w tej ankiecie. Ktoś kto zarabia 3000 jest w tej samej kategorii to ten z 5000 a to bardzo duża różnica. Podobnie jest z 2000 i 3000 Ale skoro ankieta została stworzona tylko od tak sobie, to pewnie nie ma to znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(wtedy awansuje w ankiecie 8) )

no właśnie mi się wydaję, że przedziały są za duże w tej ankiecie. Ktoś kto zarabia 3000 jest w tej samej kategorii to ten z 5000 a to bardzo duża różnica. Podobnie jest z 2000 i 3000 Ale skoro ankieta została stworzona tylko od tak sobie, to pewnie nie ma to znaczenia.

To nie jest ankieta na jakieś tam rynkowe, czy poważne statystyczne potrzeby tylko taka oglądowa, zresztą na razie mamy tylko jedną osobę w przedziale 3 do 5 tys także nie było sensu chyba bardziej zawężać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ni ma w ojro :P

to przelicz innej opcji nie ma, może w końcu ktoś wejdzie w ostatni próg, ja jak pracowałem to na polskie poniżej 4 tys nigdy nie schodziłem.

 

-- 10 paź 2013, 20:25 --

 

Coś się tu nie zgadza tylko 1 osoba nie ma żadnych dochodów a w ankiecie dotyczącej sytuacji zawodowej jest 5 bezrobotnych i 2-óch żyjących na koszt innych, a wątpię żeby wszyscy bezrobotni zasiłki dostawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Coś się tu nie zgadza tylko 1 osoba nie ma żadnych dochodów a w ankiecie dotyczącej sytuacji zawodowej jest 5 bezrobotnych i 2-óch żyjących na koszt innych, a wątpię żeby wszyscy bezrobotni zasiłki dostawali.

być może te osoby nie wypowiadały się w ankiecie o dochodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się tu nie zgadza tylko 1 osoba nie ma żadnych dochodów a w ankiecie dotyczącej sytuacji zawodowej jest 5 bezrobotnych i 2-óch żyjących na koszt innych,

tak to jest z tymi ankietami :mrgreen:

Kiedyś słyszałem że ludzie w ankiecie pt. "Jaką wodę lubisz najbardziej?" zaznaczali fikcyjną wodę "Dar grabiny". Była to fikcyjna nazwa wody użyta w serialu "M jak miłość" a ludzie (pewnie starsi) naoglądali się o głupoty pozaznaczali. :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Coś się tu nie zgadza tylko 1 osoba nie ma żadnych dochodów a w ankiecie dotyczącej sytuacji zawodowej jest 5 bezrobotnych i 2-óch żyjących na koszt innych, a wątpię żeby wszyscy bezrobotni zasiłki dostawali.

być może te osoby nie wypowiadały się w ankiecie o dochodach.

Ja tam myślę że Ci co lubią być ankietowani się tam i tu określali ale pewnie część z tych bezrobotnych co nieco dorabia sporadycznie lub może jakieś stypendia ma i zaznaczają opcję mniej niż 800 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo , ja wlasnie jestem bezrobotna na zasilku :D ktory niedlugo sie konczy ;) wiec moge zaznaczyc 0 ....

a jak przelicze to wyjdzie niesprawiedliwie ;)

Jak to niesprawiedliwie a pewnie i tak wskoczysz na szczyt zarobków.

ee no bez przesady ;)

Jak byś zasiłkowała się w Skandynawii czy Luksemburgu to byś wskoczyła. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Ja się przyznaje bez bicia, że źle przeczytałam ankietę bądź miałam chwilowy omam, bo przeczytałam, że zapytałeś o dochody z ostatniego roku, więc zaznaczyłam opcję większą niż zero :P a obecnie jestem poszukująca pracy-czyli bezrobotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×