Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio chyba nie mam górek, co najwyżej małe pagórki, to wcale nie jest takie złe o ile całkowicie się wygładza i nie ma też rowów ;p

Jak Cię coś męczy i nie daje spokoju to zawsze ciężko zasnąć, ja ostatnio prawie nie sypiam, dodatkowo irytuje mnie łomot serca jak jestem w poycji leżącej, wczoraj jedynie po Trittico 50 mg zasnąłem tak, że aż dziś zaspałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu zaczęła sie u mnie górka taki cudowny stan, nacieszyłam się nim 4 miesiące. Później nastąpił mix, myślałam, że zwariuje.. A teraz od kilkunastu dni zdycham na dnie.. Dostałam zmiane leku na lamotrix, może niebawem się polepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to piszą, że nie nadaje się do doraźnego leczenia epizodów, więc pewnie trochę będziesz musiała poczekać na działanie a na początku może być ciężej niż przed braniem. Ja tak mam z każdym ssri, że na początku wszystko się nasila. No postawienie diagnozy pewnie nie jest łatwe, w końcu jedyną informacją dla nich jest to co im powiesz, mi tam żaden nie zdiagnozował i w zasadzie nie musiał bo ja sam zawsze twierdzę, że dolega mi to to i to, ostatnio pytanie lekarza- a kto panu to zdiagnozował..zdziwiłem się bo jak niby ktoś miałby wiedzieć lepiej co mi siedzi w głowie ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwsza zmiana leku.. Nałykałam się już tego trochę.. Najbardziej zadziwia mnie to, że te stany zmieniają się tak z dnia na dzień. Kilka miesiecy deprechy, kładę sie spać w pesymistycznym nastroju, bez sensu życia, lękiem, czarnymi myślami. A rano budzę się jak nowonarodzona, optymistka, wszystko jest takie kolorowe i piękne, uśmiech nie schodzi z twarzy, jestem taka pełna energii.. Itp. Ludzie tego nie rozumieją, nie wiedzą co mi jest, takie zmiany z dnia na dzien kiedy następuje gorka po takim dole jest dla nich szokiem. Pewnie jestem uważana za dziwną postać. Trzeba do tego przywyknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, mi też się zdarza tak i pewnie każdemu z zaburzeniami. U mnie jakaś jedna pozytywna myśl potrafi sprawić, że zaczynam wierzyć i widzieć sens we wszystkim, po to żeby dosłownie za kilka godzin mieć totalnego doła i demotywację :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×