Skocz do zawartości
Nerwica.com

hej


mandy3244

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! mam 20 lat, cierpię na zaburzenia lękowe i depresyjne, w sumie dopiero rozpoczęłam leczenie. długo nie mogłam zdecydować się na odwiedzenie specjalisty, dopiero gdy znalazłam się "na granicy" stwierdziłam że nie poradzę sobie sama, szczególnie w otoczeniu tych ludzi w kręgu których jestem. bardzo mi ciężko, szczególnie ostatnio, moje poczucie własnej wartości osiągnęło już chyba poziom 0 i nie czuję żeby miało się coś poprawiać. w moim życiu nastała kompletna stagnacja (piękne słowo), nie widzę żadnego celu, sensu.

wow, jak przeczytałam to co napisałam to stwierdziłam że jestem naprawdę popaprana (oO)

no dobra, pojojczałam, wystaarczy na dziś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popaprana? Przestań.. Chyba, że wszyscy tu jesteśmy popaprani..

Ja leczę się od 8lat. Wiem jak się czujesz, bo nie raz tak własnie się czułam, od jakiegoś tygodnia też czuję sie coraz gorzej i chcę iść prosić o zmianę leków.. Dopiero odwiedziłaś psychiatrę, tak? Leki muszą mieć trochę czasu, żeby zacząć działać.. Po ok 2tyg powinno zacząć sie poprawiać, o ile są dobrze dobrane. Ściskam:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mandy jeżeli są bardzo uciążliwe, to powinien zmienic Ci lek, jest w czym wybierać, niekoniecznie musiałaś od razu trafić na odpowiedni.. Powodzenia na wizycie:*

A ja nie mogę dodzwonić się do swojego, chyba go przechwaliłam na forum, że taki zawsze dostępny:/ Nie wiem co robić, bo za parę dni zostanę bez leków :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×