Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Czytał ktoś coś Camilli Läckberg(szwedzka pisarka) ? bo nie wiem czy zacząć czytać

ja czytałem co prawda nie wszystkie części ale chyba z 5. Jak ktoś lubi szwedzkie kryminały to warto, choć to nie są czyste kryminały, jest mnóstwo wątków pobocznych, obyczajowych i historycznych retrospekcji i niektórym się z tego powodu nie podobają. Wiem że kobietą zwykle się one podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytał ktoś coś Camilli Läckberg(szwedzka pisarka) ? bo nie wiem czy zacząć czytać

Od początku czyli od Księżniczka z lodu,ja mam w domu kolekcję.

 

A przeczytałem Mistrz Katarzyny Michalak.

 

-- 02 paź 2013, 10:15 --

 

Czytał ktoś coś Camilli Läckberg(szwedzka pisarka) ? bo nie wiem czy zacząć czytać

ja czytałem co prawda nie wszystkie części ale chyba z 5. Jak ktoś lubi szwedzkie kryminały to warto, choć to nie są czyste kryminały, jest mnóstwo wątków pobocznych, obyczajowych i historycznych retrospekcji i niektórym się z tego powodu nie podobają. Wiem że kobietą zwykle się one podobają.

Jak ktoś lubi szwedzkie kryminały do proponuję też Asa Larsson.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wcześniejszej rozmowy o Empikach - można tam dostać głównie nowości. Jakiś czas temu próbowałam załapać się na promocję 3 za 2 i nie mogłam znaleźć prawie nic, co by mnie interesowało, a miało chociażby kilka lat, nawet jeśli była to swego czasu popularna pozycja.

Ja też miałam fazę na klasyki, ale ostatnio staram się dowiadywać o nowszych pozycjach i próbuję coś dla siebie znaleźć.

 

Ostatnio przeczytana książka: Roy Jacobsen - Cudowne dzieci. Facet jest laureatem norweskiej Nagrody Krytyków Literackich, ma jakieś tam inne nominacje, więc miałam pewne oczekiwania. Książka to niestety nic specjalnego, taka sobie opowiastka o dorastaniu i chorej siostrze, może jakbym była w podstawówce, to by mnie to porwało. Nie polecam, chyba że szukacie czego czegoś lekkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś lubi literaturę ze wschodu ? Marina I Siergiej Diaczenko fajnie piszą.Choćby Rytuał.

Ja przeczytałam cykl "Tułacze", ale tak średnio mnie porwał. Obadałam sobie "Rytuał" na lubimyczytać.pl i pierwsze zdanie opisu: Duet Diaczenków to Coelho wschodu, a "Rytuał" to "Alchemik". E, nie dla mnie raczej. ;-)

 

A propos literatury ze wschodu - Shan Sa "Cesarzowa", dobra książka, ale odradzam w wersji audio, babka czyta tak egzaltowanie, że aż zęby bolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję czytać Grę w klasy, ale jakoś mi nie idzie.

 

Wczoraj wpadła mi w ręce książka pt. Nie opuszczaj mnie Kazuo Ishiguro. Bardzo ciekawa, świadczyć o tym może fakt, iż wybrałam siedzenie nad książką zamiast komputera :mrgreen: Mam nadzieję, że zakończenie totalnie mnie zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×