Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

NieznanySprawca, Reiben, dobra, a wiec jedziecie ze mna...będziecie mnie ogarniać. menedżerowie tak jakby- zebym nie przehulała pieniędzy i nie prazyla sie za dlugo na slońcu, bo moje akcje spadną.

 

-- 07 paź 2013, 19:37 --

 

miko84, oh, Ciebie tez zabieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oluska39, pewnie że damy radę kochana :* Ja chodze jak naspidowana dzisiaj. Szczęka tak zaciśnięta że mnie boli. Niby czuję radość ale boję się wyjsc. A niedlugo do pracy:(:(:(:(

Reiben, ile Ty już bierzesz sertaline ????bo nie czytalam wszystkich postów na ten temat choc chciałam ale 559 stron czytania - zajeloby mi dość długo;))

Tak patrzę że większość bierz po 100,200 mg tego.......ja sobie siebie nie wyobrazam na takiej dawce. Jak na 75 od jakiegos czasu czuje sie niespokojnie. Też nie wiem co robić. Czy czekać jeszcze???????

oluska39, a ty na jaką dawkę wchodzisz????i ile czasu bierzesz lek ?

 

Ja jestem na sertralinie od 17 sierpnia-dawka 25mg . Od dzisiaj 30mg w kroplach-mam pic przez 10 dni. Ale jakie to paskudne w smaku...gorycz taka.Język chwile jest odrętwiały, trzeba wymieszac z sokiem pomaranczowym.Chyba lepsze tabsy...łyk i już.Ale inaczej ze mną nie można postapic jak tylko dawke małymi kroczkami stopniowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja skromnie, od wczoraj 25mg. Odstawiłam fluo, nadal wcinam reboksetynę, ktora oby nigdy nie przestała działać! W każdym razie jedyne co mi narazie dokucza po Setalofcie to szybkie bicie serca. I teraz moje pytanie czy to minie? Nie wyskoczy mi pikawa z cycków jak zwiększe na docelowe 50mg? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem średnia ranga :D i nie chcę na razie zwiększać. I mam nadzieje że nie będzie takiej potrzeby. Jeśli nie zadziała przechodze na citronil znów. Już ch*j tam z kg.......

 

Ps. co do metylo, w tym roku mój kumpel na woodstocku zrobił sobie mega mieszankę tego. Stracił dosłownie czucie w nogach, po 3 godzinach spał jak zabity. Mieszal to z alkoholem, po paru godzinach przebudził się i był zupełnie w innym świecie. jak na kwasie :P chyba nie ta głowa ;)

 

-- 08 paź 2013, 01:17 --

 

a kto kiedys bral nasenne zolpidem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżejmson, nooo, ale to jak jakis haj. najgorzej mnie martwi ze czasem nie czuje polaczenia z innymi ludźmi.teraz widze ze cale gowno w zyciu osiągnęłam. fobia mi wszystko zniszczyła, ale nadal we mnie siedzi (nie ma to zwiazku z lękiem). bede musiala rozkminic co z nia zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×