Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz biorę Synka i traktor i idę z nim na spacer :) Po drodze zachacze o koleżankę i wstąpię do niej na kawusie. Poczułam straszną potrzebę wyjścia gdziekolwiek . Pięknie świeci słońce więc trzeba to wykorzystać :)

 

Bużka i miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie po swietach. . ..

 

jestem załamana....

 

przez święta spałam z chłopakiem dwie noce to sie w nocy tak nie bałam, ale wczoraj przyszło mi spać znowu samej i . . ..

 

koszamr :( tak sie balam co chwila sie budzilam a co najgorsze ze napisalam chlopakowi glupiego sms'a ze jestem w moragu (bo cos mi sie przysnilo ze tam jestem po odbior jakiejs paczki..)

 

boje sie ze wariuje . . . . prosze pomozcie. . .

 

aha biore seronil od ponad 2 tygodni i ciagle NIC :(

 

caluje Was kochani . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest rozstanie na odchudzanie schudłem 20 kg w miesiąc.

 

Ja wiem czy takie najlepsze. To bardzo niezdrowe, tak szybko schudnąć. Najlepiej powoli, ćwicząc i ograniczając jedzenie. Jak powoli się chudnie, to na początku nic nie widać, żadnych efektów. Dopiero po 3-4 tygodniach, więc człowieku nerwico musisz uzbroić się w cierpliwość i być wytrwałym. Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u fryzjera bylem odchudzam się,

 

I ja byłam u fryzjera i też postanowiłam się odchudzać i uwierz , mam z czego . Diete zaczynam od drugiego stycznia więc możemy się wspierać :)

 

 

To bardzo niezdrowe, tak szybko schudnąć

 

Coś o tym wiem bo też kiedyś schudłam 25 kg w ok 2-3 miesiące (nie pamiętam już dokładnie) i niestety przepłaciłam to zdrowiem :( Wagę utrzmałam jakiś czas ale po zajściu w ciąże nadrobiłam wszystko z nawiązką :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutna no balsam na moje oczy :))) trzymam z całych sił

 

 

:oops::oops::oops: dziękuję wam badzo w chwili kiedy człowiek całkowicie traci nadzieję na szczęście kiedy juz znika nawet nadzieja dzieje sie coś takiego to sie nie może uwierzyć ze nawet moja siostra sie nie czepia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

 

]

kto z was jest na gronie ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny krok zrobiłem przed chwilą,się bratu postawiłem

 

Brawo , brawo , brawo :)

 

Na dodatek powiedział ze jestem grubą świnią

 

Pamiętaj , że gruby nie znaczy gorszy !!! Jeśli jeszcze raz tak to Ciebie powie , zaśmiej się mu prosto w twarz i pokarz ,że w ogóle jego słowa na Ciebie nie działają . To trudne ale przynosi efekt bo sama sprawdziłam :) A tak na marginesie to mam sąsiadke o bardzo ciętym języku . Jest bardzo miła osobą dopóki nikt jej nie rozdrażni . Niestety zrobił to kiedyś pewnien pan i wiesz co mu powiedziała w sklepie , na cały głos ? Powiedziała to " twoje słowa znaczą dla mnie tyle co kawalek papieru toaletowego po wytarciu " . Facet zamilkł na wieki :)

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×