Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

może czasami warto po prostu poznać fajna dziewczyne...

 

no dobra, ja rozumiem, tylko ciągle o czymś innym piszemy, mnie tylko o sformułowanie się rozchodzi, że w j.polskim brakuje takiego słowa które byłoby jednocześnie kulturalne i ujmowało upojną noc.

 

fajnych dziewczyn dużo, ale może np. ja nie jestem fajny? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem fajny? :mrgreen:

To takim trza się stać :lol::mrgreen:

Chłopaki jak chcecie być z kimś... weźcie zmiencie myslenie o kobietach. Amen

 

Powtórzę się po raz setny,gdybym traktował płeć przeciwną tylko jako pojemnik na nasienie,za 200 czy tam 300 załatwił sprawę i tyle D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, ale mi chodziło o jedno słowo tylko bo np. podstaw sobie:

 

kombinuje nad tym by spędzić upojną noc z kobietą? a jak w dzień.

 

no może być też tak, kombinuje nad tym by odbyć stosunek seksualny z kobietą.

 

no ale to jakieś takie długie, chodzi o pojedyncze słowo, tu j.polski ma niestety lukę i zostaje slang tylko ;)

 

 

Chłopaki jak chcecie być z kimś... weźcie zmiencie myslenie o kobietach.

 

a jak ja myślę o kobietach i jak powinienem myśleć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi chodziło tylko o to, że słowo 'zamoczyć' nie ma swojego kulturalnego odpowiednika, przeca cały czas piszę :P

 

 

a jeśli chodzi o te sprawy z kobietami, skoro pytasz, to poznać i stworzyć super związek, wzajemne uczucie, szacunek itd., tylko, że najpierw muszę popracować nad sobą, już zacząłem! ale daleka droga i konca nie widać :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla niektórych stąd propozycje... może łatwiej będzie Wam pojechać do Japonii... skoro tutaj żadnej kobiety poderwać nie możecie ;)

 

http://www.sadistic.pl/wolontariat-seksualny-w-japonii-vt235037.htm

Jeszcze jeden powód by kraj kwitnącej wiśni odwiedzić,nie dość że zegarki kwarcowe robią zajebiaszcze,nie dość że manga i anime,to jeszcze zamoczyć można,genialne¡ :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci Japończycy są jednak postępowi i innowacyjny, mam nadzieję że taki wolontariat się upowszechni na świecie. W Japonii chyba z 90% facetów korzysta z prostytucji czy innych form swobodnego seksu, a żony o tym wiedzą i im to nie przeszkadza, taka tam tradycja nawet w pociągach są tam burdele. Widać kobiety też nie chcą próżnować jak ich mężowie i stąd to pogotowie, może czas zbudować w Polsce tak jak Wałęsa chciał druga Japonię. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat, że też go wcześniej nie wychwyciłem :D.

W sumie prawiczkiem już nie jestem, ale dotychczas miałem tylko jedną partnerkę na poważnie, od 3 lat unikam kontaktów z płcią przeciwną, nawet nie bardzo jest okazja, by taki kontakt utrzymywać, nie rozbijam się po klubach i ogólnie nie nadaje się raczej do związków. jestem za wrażliwy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sayace, nie wiem jak w innych miastach, ale u nas takie kluby służą raczej do tego, żeby się zabawić i nigdy więcej nie spotkać - chyba, że znowu (przypadkiem) w klubie. Owszem, można mieć nadzieję, że za którymś razem taka niewiasta się zakocha i pójdzie do klubu specjalnie, żeby spotkać swego adoratora, ale szanse marne, a konkurencja duża :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×