Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

My tu gadu gadu,ale by kto pokazal reszcie i stal sie topicowym bohaterem ktory zamoczyl to nima komu :roll:

ja byłem prawiczkiem 26 lat a potem zamoczyłem, mogę być topicowym bohaterem? proszę? k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,024_jI_orig.gif

 

-- 05 paź 2013, 19:11 --

 

My tu gadu gadu,ale by kto pokazal reszcie i stal sie topicowym bohaterem ktory zamoczyl to nima komu :roll:

 

zrobcie to razem, moze jakis groupon. Pierwsze Moczenie

ze sobą nawzajem, jakieś odbytparty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck! Właśnie zdałem sobie sprawę, że przez to co straciłem na przestrzeni tych wszystkich smutnych lat, mogę nie być zdolny do jakiegokolwiek związku. Napawa mnie to lękiem, nawet sama myśl o potencjalnym związku rodzi obawy. Ciężko jest mi "siebie" ogarnąć i to co mnie dręczy a co dopiero kogoś nowego w życiu. Tragedia. Jadę na oparach i resztkach sił, których nigdy do tej pory mi nie brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie myslec o związkach lecz o sobie. stać się dobrze prosperującym życiowo ludziem i sie samo trafi. albo i nie.

Ja obawiam się że nigdy nie będę dobrze prosperującym ludziem, dotychczas mi się to nie udawało i przy mojej bierności na zmianę się nie zanosi. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

poza tym, nawet jak nie wystarczy Ci opcja posiadania wlasnej kucharki i rozmaitych okolicznosci do rozmaitych inicjacji ( od sakramentow po sprawy fizjologiczne ) to mozesz potraktowac to jako misję zniszczenia kościołą OD ŚRODKA !!!!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kombinuje, by zamoczyc, ale licho na razie. Jednak nie porzucam swych wielkich nadziei :D

 

to mam dla Ciebie rade... wez se nalej do umywalki wody i se zamocz...

Nie dziwie się, że kobiety jakoś do Ciebie nie lgną skoro traktujesz je jak zlewozmywak :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×