Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

mika211, dzieki, pani doktor radzila mi zaczac od ziolowych...

 

Rozumiem, to dobrze, próbuj. Z ziołowymi to też jest tak, że jak jednej osobie pomoże, to np drugiej nic nie da, także różnie bywa. Swego czasu jeszcze w miarę coś dawały mi Kalms, tzn jakoś nawet odprężały choć trochę, ale zazwyczaj brałam 3 naraz, bo z jednym to ciężko, a piszą, że 3 też można brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy ktos bedzie mi umial pomoc, ja sam nie umiem wytlumaczyc uczucia ktore mnie ostatnio paralizuje, ale czuje sie sobie obcy drazni mnie moja osoba zadaje sobie ciagle pytania jak to jest ze ja to jestem ja czuje ciagle napiecie lek normalnie funkcjonuje pracuje itd, ale po prostu nie daje rady juz z tym zyc budze sie rano i od razu o tym mysle i nakrecam sie jak bym stracil osobowosc nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jak mija wam sobota. Ja wczoraj dzień nie najgorzej na wieczór dopadła mnie duszność i wiecie co zrobiłem poszedłem biegać :) Ale to nic wczoraj spałem zasnąłem już na pierwszym odcinku rodzinki przebudziłem się na kabarety, szybko do łóżka pod kołdrę i tak do 8 :)

Dzisiejszy dzień pełen obowiązków i jakoś mija. Jestem z Wami w kontakcie ale postanowiłem jak najmniej wchodzić na forum... z jednej strony mi pomaga ale z drugiej ciągle przypomina o leku i nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalb, super, ze sie tak wyspales wreszcie :)

Ja dzisiaj tez w miare ok, pojechalam do pracy (bo myszki wczoraj zapomnialam zabrac), po drodze zakupy - zero lęku, i jakas taka zrelaxowana bylam :) Chociaz poczatkowo troche to dziwne bylo i tylko czekalam, az sie cos zacznie. Ale bylo caly czas ok. I troche jakby odzyskalam jasnosc myslenia, minela chyba ta derealka i otumanienie.

A co do forum - zgadzam się z Tobą. Ono jest baardzo pomocne, jak jest czlowiekowi zle, i wtedy moze napisac, albo uspokoic sie, ze inni tez mają podobnie itd. Ale z kolei jest to caly czas skupianie sie na tych wszystkich objawach i czytanie o nich :( A mi poprzednio najbardziej pomoglo wlasnie zapomnienie o tym jak sie czuje fizycznei i skupienie sie na codziennych sprawach - wtedy i fizycznosc sie poprawila...

 

vitaminac, ja pameitam, ze moj pies juz w tej ostatniej fazie byl w takim stanie, ze serce sie krajało jak patrzylam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vitaminac, ja siegnelam, bo jestem za granica, nie mam opcji na terapie teraz i chcicalam jakos przetrwac ten kilka miesiecy. Pomyslalam, ze w sumie fajnie bedzie, zaczne je brac, lepiej sie bede czula, lęków nie bedzie itd. No ale jak zaczelam, czulam sie beznadziejnie, wiec bralam przez ten czas małą dawke, a kilka dni temu w ogole przestalam brac, i musze przyznac (choc moze to przypadek) ale czuje sie duzo lepiej :D przeszlo mi takie otumanienie wewnatrz glowy i odrealnienie. Powrocila jasnosc myslenia. Zobacze jak bedzie dalej, moze po prostu lepszy dzien sie trafil.

Ogolnie chcialam, żeby mi leki pomogly normalnie funcjonowac, ale widze, ze w moim przypadku tylko pogarszają sprawe :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnienie to zdziwilo bo poprzednim razem bralam leki (moa) przez rok, teraz moja lekarka kazalai brac tulko przez miesiac twierdzac że nawrót był spowodowany silnym sttrsem związanym ze ślubem

No ale nie czuje sie fenomenalnie, nie mam ataków panili ale męczą mnie natrętne myśli i nieracjonalne wyrzuty sumienia. chodzę na terapię i zastanawiam się czy sama terapia pomorze... bo pomimo ze nie ma tragedii nie czuję się całkiem sobą

 

-- 06 paź 2013, 11:45 --

 

no wlasnienie to zdziwilo bo poprzednim razem bralam leki (moa) przez rok, teraz moja lekarka kazalai brac tulko przez miesiac twierdzac że nawrót był spowodowany silnym sttrsem związanym ze ślubem

No ale nie czuje sie fenomenalnie, nie mam ataków panili ale męczą mnie natrętne myśli i nieracjonalne wyrzuty sumienia. chodzę na terapię i zastanawiam się czy sama terapia pomorze... bo pomimo ze nie ma tragedii nie czuję się całkiem sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, no pare kuleczek bralam, ale teraz od dwoch dni juz postanowilam nie brac (jak sie naczytalam o tym, ze niektorzy maja powolny metabolizm i wtedy im szkodza tylko leki). Benzo ostatnio bralam kawalek jak taki kiepski dzien lękowy w pracy mialam, ale ogolnie dziwnie - bo jak dopada mnie jakis atak po drodze to juz nawet nie mysle o bezno... jakos tak wiem, ze czy z benzo czy bez to i tak zaraz minie, az kolei boje sie, że złapie mnie jakies zamulenie po nich :-/ No ale jak taki dluższy stan w pracy jest to wzielam wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mija Wam weekend u mnie ogólne ok bez lęków i objawów somatycznych (tylko oddech męczy ale na luzie). Może nie odpowiedni działa ale za to dziś mam kiepski dzień pod względem wkręcania sobie choroby :/ Otóż moja choroba to marskość wątroby lub wszystko co z nią związane. Wyczytałem dziś na dużej ilości stron, że białawe paznokcie związane są z marskością wątroby lub jej chorobami... Oczywiście nie mam całych białych paznokci ale takie jakby matowe białawe do połowy są. Kiedyś miałem robione usg brzucha i miałem minimalne otłuszczenie wątroby jak się dowiedziałem pewnie nadwagą 96kg (obecnie 77kg) i tym że lubiłem zjeść nie zdrowo. Dodatkowo miałem podwyższony wskaźnik wątrobowy ALT norma do 50 ja miałem 66 obecnie 39 czyli żadna tragedia bo jak czytałem to przy chorobach te wskaźniki są rzędu 300 a nawet i po 1000... Dziś mnie tak wzięło przez te pazurki kurw... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×