Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Kobieta powinna być:

ładna, zgrabna, inteligentna lub słodka (niepotrzebne skreślić), uczuciowa-opiekuńcza, powinna umieć gotować, nosić buty na obcasach i lubić seks. Na pewno coś pominęłam, w końcu nigdy sobie baby nie szukałam :P

U mnie kobieta która nosi takie łamacze nóg jest z góry skreślona.

 

U mnie dodałbym:

Powinna mieć czystą twarz i ręce, nie mieć powbijanego w ciało złomu i najlepiej w ogóle nie obwieszać się złomem, nie mieć farby wstrzykniętej w skórę ani w ogóle nie być wymazana farbą, mieć cechy płciowe na miejscu, ubierać się w normalne praktyczne rzeczy, itp.

 

Nie wiem czemu takich jest bardzo mało, jakby to było takie trudne...

 

NieznanySprawca, to ja pewnie podchodzę pod b i c :P

Nie pod b.

 

Dobra, więc jeżeli faceci nie mają większych wymagań, to skąd tyle samotnych kobiet?

Może samotni faceci i samotne kobiety rzadko się znajdują w tym samym miejscu albo coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow,

Nie wiem czemu takich jest bardzo mało, jakby to było takie trudne...
moze liczą na osobistego tresera stylistę :) ksiecia domina na bialym koniu ( potem sie konczy na czytaniu 50 twazy greja lol :D musze to w koncu przeczytac zeby wiedziec dlaczego po tym jade ;d )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście psów nienawidzę.

szukaj dalej.

Ode mnie wskazówka. Tylko rybki akwariowe w całym moim życiu kochały mnie miłością prawdziwą! Polecam, mało jedzą i nie gadają.

 

Sorrow, moze sie spotkajcie? 8)
:great: tak, myślę, że Kiya w skrytości szaleje za Sorrowem :P Mogę was zeswatać. :pirate: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zapadla niezreczna cisza.

a moze namietny romans kwitnie juz na pw?

Może samotni faceci i samotne kobiety rzadko się znajdują w tym samym miejscu albo coś?

jesli samotnee kobiety siedza samotnie w swoich domach, jak tez samotni mezczyzni siedza samotnie w swoich domach, to mhm, trudnoo tu o interakcje :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos ludzie, ktorzy maja wielu partnerow/ek (a pomiedzy nimi sa przeciez przez jakis czas "samotni") omijaja to watpliwe ograniczenie.

co za tragicznie romantyczna podlosc, ludzie sa samotni, bo nie spotykaja innych samotnych we wlasciwym miejscu/we wlasciwym czasie

bede rzygal :time::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksiecia domina na bialym koniu ( potem sie konczy na czytaniu 50 twazy greja lol :D musze to w koncu przeczytac zeby wiedziec dlaczego po tym jade ;d )

Okropne XD .

co okropne? moze ksiażka? nie podobałą Ci się ? :D niee?

 

-- So paź 05, 2013 10:02 pm --

 

ludzie sa samotni, bo nie spotykaja innych samotnych we wlasciwym miejscu/we wlasciwym czasie

bede rzygal :time::pirate:

Oj weź te żygi gdzie indziej! Takie piekne myśli padają ! CHCESZ WSZYSTKO ZNISZCZYĆ!

xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×