Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, mamy też pracować w kopalniach albo w stoczni? Różnice między płciami mają swoje powody. Chcesz mieć dziewczynę, czy babochłopa?

czyli jesli nie oczekuje od chlopa bycia robotem do zabijania to znaczy ze jestem babochlopem? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, mamy też pracować w kopalniach albo w stoczni? Różnice między płciami mają swoje powody. Chcesz mieć dziewczynę, czy babochłopa?

czyli jesli nie oczekuje od chlopa bycia robotem do zabijania to znaczy ze jestem babochlopem? :(

Nie, chodzi o to, że ma się nie rozklejać.

Czyli jakby się popłakała, to trzeba jej powiedzieć "nie płacz, bądź mężczyzną!" :D

(trzeba by też zmienić porzekadło "kto ty jesteś, chłop, czy baba?")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autodestrukcja, Aczkolwiek żadne stereotypy nie powstały "ot tak"

 

no. tak, ale mozna to interpretowac tak, ze kobiety oczekują czegos nierealnego czyli supersamca, ktorym po prostu d tak stac się nie mozna, a mozna interpretowac to tak ze facet ma nie byc niezaradną pipą ( kobieta tez nie powinna byc wiecznie dzieckiem ) jaką promują dzisiejsze media .. rureczki, rajbaneczki kfiatek we włosach i kafka ze starbucksem.

hipsta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć dziewczynę, czy babochłopa?

Helga,48 czy 50 w bajcepsie?

Nie pjerdol tylko podaj stejki ( w tle ordynarny bek zdolny zbudzić martwego w piekle) :mrgreen:

 

Kiya, Wszystko bez przesady,wiadomo że może polegać,ale nie całkowicie :mrgreen:,chodzi mi tylko o to by obie strony starały się by związek był dobry,nie tylko jedna.

Choć kobiety mają ogólnie większe prawo bycie "ciapą" niźli chłopy :mrgreen:,lecz handluje z tym :mrgreen:

Autodestrukcja, Autodestruktorze.

 

24250537.jpg

Autodestruktorze pls. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no. tak, ale mozna to interpretowac tak, ze kobiety oczekują czegos nierealnego czyli supersamca, ktorym po prostu d tak stac się nie mozna, a mozna interpretowac to tak ze facet ma nie byc niezaradną pipą ( kobieta tez nie powinna byc wiecznie dzieckiem ) jaką promują dzisiejsze media .. rureczki, rajbaneczki kfiatek we włosach i kafka ze starbucksem.

hipsta.

Widząc takich gości w kieszeni nie otwiera mi się nóż,a conajmniej Koncerz,lub potrójny korbacz :mrgreen:

Powtórze się raz jeszcze,mówiłem tylko o CZĘŚCI kobiet,nie wszystkich.

 

-- 05 paź 2013, 19:27 --

 

Kiya, Toć to rzecz ludzka,że oczekuje się nie raz więcej niż można samemu dać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, statystyczny facet oczekuje od kobiety:

a)pulsu

b)ladnej buzi

c)nieco cycka, tylka etc

nie ma zadnego sensu porownywac wymagania wzgledem przeciwnej plci kobiet i mezczyzn

Faceci też oczekują nierealnych superkobiet

heeee 8):shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autodestrukcja,

profile_picture_by_watfaceplz-d4u7trn.png

 

 

jak wygooglowalam GOOBY tylko to bylo w miare ok :D:D:D:

 

-- So paź 05, 2013 7:34 pm --

 

Kobieta powinna być:

ładna, zgrabna, inteligentna lub słodka (niepotrzebne skreślić), uczuciowa-opiekuńcza, powinna umieć gotować, nosić buty na obcasach i lubić seks. Na pewno coś pominęłam, w końcu nigdy sobie baby nie szukałam :P

 

a mezczyzna wystarczy zeby był meski :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przystojny, ambitny, ustawiony facet takiej szuka, fakt. Ale to wciaz latwiejsze, anizeli cechy, jakich *wiele kobiet* wymaga od mezczyzn w tym ich wyidealizowanym obrazku rycerza na bialym koniu. Po prostu spojrz. Nie mam nic przeciwko temu, taka "wasza natura", znam "zasady gry".

Przecietny facet bierze zazwyczaj ta, co jest :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mezczyzna wystarczy zeby był meski :great:

Jednak z tego co zauważyłem wymuskane metrotranzystory.

Justin+Bieber+Adidas+Neo+Shoot.png

 

Też siłą rzeczy powodzenie mają (fakt faktem, u rzeszy zretardowanych nastolatek)

Kiya, A możliwe.

Ale ja jestem w kwestii wyglądu ogólnie dziwaczny i mam sporą tolerancję na większość strojów,obuwia i reszty

(ale wąs ma być zgolony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×