Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie w Warszawie jakiegoś terapeuta znającego sie na przewrażliwieniu na dźwięk?

Pojawilo sie u mnie przerważwilenie na dzwiek wygenerowana praca w glośnym biurze.

Szukam terepauty który sie zna na tym. Mozecie mi kogos polecic?

 

-- 05 paź 2013, 13:43 --

 

Do kogo z tym w ogole pojsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję coś zorganizować, zobaczymy czy jestem w tym dobry :P zależnie od chęci klapnę sobie w pewnym miejscu w Wwie i będe czekał z godzinkę. Zobaczymy czy ktoś przyjdzie ;)

 

Nawet jakby spotkanie było ustalone, to może się okazać, że nikt nie przyjdzie. W końcu jesteś na forum nerwicy itd. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, od jakiegoś czasu przyglądam się temu forum, a od dziś jestem już zarejestrowana (może to krok w stronę zaakceptowania faktu, że w moim życiu pojawiła się depresja) :great:

 

Nie chcę tu się za bardzo rozpisywać, chciałabym natomiast spotkać się z kimś kto przeżywa lub przeżywał coś podobnego. Żeby znaleźć potencjalną osobę muszę jednak parę słów o sobie napisać. Depresja pojawiła się u mnie zaledwie kilka miesięcy temu, wcześniej byłam pewną siebie, odważnie dążącą do celu, nie bojącą się wyzwań i osiągającą sukcesy zawodowe młodą kobietą - tak postrzegało mnie środowisko i ja do pewnego stopnia też się tak postrzegałam. Niewątpliwie jestem bardzo wrażliwą i emocjonalną idealistką - to są te czynniki, które w moim przekonaniu oprócz stresu przyczyniły się u mnie do depresji. Więcej mogę napisać na priv gdyby znalazł się ktoś chętny do spotkania twarzą w twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, słuchajcie mam taką propozycję. Chciałbym się wybrać do kina na film "Grawitacja", ale nie mam z kim, ze względu na swoje zaburzenie:(

Mój jedyny kolega mieszka w Krakowie i rzadko bywa w Warszawie, mam jeszcze kuzynkę w Warszawie, ale ona nie chce iść.

 

Może ma ktoś ochotę wybrać się jutro? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to już trzy osoby są:) Możemy iść w ten weekend, powiedzmy do złotych tarasów.

 

-- 22 paź 2013, 18:03 --

 

A jak nie uda się nam, no to trudno, sam się wybiorę, bo słyszałem, że ten film jest arcydziełem pod względem technicznym, tak więc koniecznie muszę to zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×