Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, kochana, hejka!

U mnie wszystko dobrze! Dni płyną spokojnie, unikam amplitud nastrojów, jak ognia.

Z choroby zostało paro, nadwaga (która przeszkadza mi teraz tylko o tyle, że nie mam się już w co ubrać), zwalone kolana i słabiutkie paznokcie, które za cholerę nie chcą dać się doprowadzić do porządku :(

A u Ciebie jakieś zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, duża poprawa. Walkę z moją bezsennością wygrała mała dawka Hydroxyziny/10mg/, lęki znacznie zmniejszyły siłę rażenia. Zaczynam funkcjonować pawie normalnie...pozostały poblemy z kręgosłupem, ale w moim wieku coś być musi...

Próbowałaś czymś wzmacniać paznokcie?

 

-- 03 paź 2013, 20:14 --

 

DarkMaster, wiadomo, że jesteś super...Twoja ekspresowa reakcja o tym świadczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, oczywiście! powalam ich pewnością siebie i brakiem reakcji. Aczkolwiek pierwsze dwa tygodnie były traumą okrutną! Fakt, o którym pisałam, a mianowicie świadomość, że to tylko ja zmieniłam nastawienia do świata, a oni pozostali sobą i nie mają pojęcia, co przeszłam, docierał do mnie baaaaardzo boleśnie. Ale po 3 tygodniach pracy poleciałam na urlop i wróciłam już totalnie wyprostowana i gotowa na wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, o tak, próbowałam. Teraz jestem na etapie kolejnej odżywki. Ale nie zrażam się, już przeszłam taką drogę, kiedy po prawie 40tu latach rzuciłam ogryzanie paznokci.

Męczy mnie to o tyle, że dłonie to coś, na co mocno zwracam uwagę u innych i głupio mi, że teraz inni widzą moje dłonie nie całkiem OK. A rękawiczek nie da się nosić 24 godz/dobę, hahahhaaa!

 

-- 03 paź 2013, 21:31 --

 

wykończony, cholera, nie kojarzę....miał ze 3 nicki za mojej bytności....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×