Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jetodik, moim zdaniem nie. ludzie się spinają, że tatuaż musi coś znaczyć i robią sobie takie znaczące a później stwierdzają, ze to nic takiego mieć tatuaż, więc kolejne robią już bez takiej spiny. tak się mówi, że tatuaż to taka poważna sprawa, że na całe życie i w ogóle. trzeba podejść na luzie. ludzie sobie tatuują królewnę śnieżkę i króliczka i też jest ok. mój 1 był mega poważny, drugi miał być bez znaczenia, ale oczywiście jakieś tam swoje znaczenie mu dodałam, chociaż można też traktować jako zwykły obrazek, czemu nie. ważne, żeby było dobrze wykonany, z artyzmem. w końcu tatuowanie to sztuka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, a co kogo obchodzi mój tatuaż ?, robię go dla siebie i opinia innych mnie nie interesuje ...

nie obchodzi mnie co bedzie modne , zrobiłam dwa które coś w moim życiu znaczą a nie jakiś modny wzór .

 

 

.. ludzie (starsi) są strasznymi ciemnotami , patrzą na Ciebie jakbyś był nie wiadomo czym ... a jeszcze te głupie pytania .. a jak to będzie wyglądać jak będziesz stara ? Mi się bardzo podobają wytatuowani starsi ludzie , mają zapisane historie swojego życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z dupy foto, czoło w rzeczywistości nie jest aż tak duże jak na zdjęciu :smile: I część jaśniejsza itp bo jak już wspominałem, robione na raty nie z mojej winy. Kompozycja otwarta bo będzie jeszcze dziarane (w całości, piszczel i te sprawy :mrgreen: )

 

http://www24.speedyshare.com/DMrxQ/download/noga.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, już mam schize i codziennie smaruję nogę kremem głęboko nawilżającym :mrgreen: podobno najlepiej chociaż tydzień przed zacząć nawilżać, to ja zaczęłam 2tyg przed, dokupię też easytattoo bo nie wiem czy mi poprzednie opakowanie starczy :D

czy ból na nodze po wewnętrznej stronie nad kostką jest porównywalny do bólu na nadgarstku? :P mówili mi w studiu, że w tym miejscu skóra jest bardzo naciągnięta, cokolwiek to by znaczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×