Skocz do zawartości
Nerwica.com

Orientacja seksualna-ANKIETA Może być anonimowo!


khaleesi

Jakiej jesteś orientacji seksualnej?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej jesteś orientacji seksualnej?

    • heteroseksualizm – pociąg do osób przeciwnej płci.
      47
    • homoseksualizm – pociąg do osób tej samej płci.
      4
    • biseksualizm – pociąg do osób obu płci.
      12
    • Aseksualizm-trwałe nieodczuwanie pociągu seksualnego wobec innych osób. Od niedawna uznawany w części środowisk naukowych za jedną z orientacji seksualnych lub za brak orientacji seksualnej
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Hetero ale kobiety z łóżka bym nie wyrzuciła ..

Widzę że moja teoria się sprawdza, że kobiety pociągają kobiety a 90% facetów łącznie ze mną brzydzi się na sama myśl o jakichkolwiek cielesnych relacjach z ta sama płcią.

Żeby to sprawdzić, musiałbyś badać ludzi w doskonale tolerancyjnym środowisku. U nas kobiecy homoseksualizm jest o wiele bardziej akceptowany (SZCZEGÓLNIE w wydaniu bi) niż męski, więc jedna z teorii (zabij mnie, nie pamiętam, czyja; nie wiem, czy nie Kinseya) mówi, że mężczyźni byliby o wiele częściej biseksualni, gdyby nie to, że środowisko tłumi wszelkie przejawy tego rodzaju seksualności. Przykładowo kobieta całująca na powitanie kobietę w policzek to norma, mężczyzna całujący na powitanie mężczyznę w policzek to "pedalstwo", kobieta żartobliwie klepiąca w pupę koleżankę jest ok, a kolega klepiący żartobliwie pupę kolegi? Etc etc. W efekcie wiele kobiet może by się z kobietą na stałe nie związało, ale jakieś seksualne eksperymenty - czemu nie. Z kolei dla facetów to już "pedalstwo" i nigdy w życiu, niewyobrażalne, fu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś na razie czystego homo nie ma,

ja jestem

 

A ja nikogo nie namawiam, po prostu zawsze mnie dziwiło to porównanie - dupa to do srania, ale usteczka to już wielofunkcyjne... :lol:

 

:lol::lol::lol: kocham Twoje teksty

 

-- 02 paź 2013, 21:09 --

 

ja jestem

kurde przeczytalam hetero :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, Nie sądzę aby tu chodziło o czystko kulturowe inklinacje wg mnie to ma bardziej biologiczne źródło . Każdy facet hetero jest wrodzonie niechętny,wrogi do aktów homo mężczyzn, do kobiet homo niekoniecznie a wręcz wielu lubi popatrzeć. A kobiety nawet te jak najbardziej hetero kobiecy homoseksualizm nawet jeśli nie aprobują to nie brzydzi ich. Wiele kobiet ludzi popatrzeć na inne atrakcyjne kobiety, uważa że kobiety są atrakcyjniejsze od facetów u facetów to jest niezwykle rzadkie nawet u tych wychowanych w liberalnej kulturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, Nie sądzę aby tu chodziło o czystko kulturowe inklinacje wg mnie to ma bardziej biologiczne źródło . Każdy facet hetero jest wrodzonie niechętny,wrogi do aktów homo mężczyzn

Bzdura i potwierdza to z 1000 lat antycznej cywilizacji, gdzie homoseksualizm w wydaniu stricte męskim był nie tylko akceptowaną, ale wręcz preferowaną i gloryfikowaną formą współżycia. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, Nie sądzę aby tu chodziło o czystko kulturowe inklinacje wg mnie to ma bardziej biologiczne źródło . Każdy facet hetero jest wrodzonie niechętny,wrogi do aktów homo mężczyzn

Bzdura i potwierdza to z 1000 lat antycznej cywilizacji, gdzie homoseksualizm w wydaniu stricte męskim był nie tylko akceptowaną, ale wręcz preferowaną i gloryfikowaną formą współżycia. :P

 

Kultura kulturą,ale nabrzmiała pała w odbytnicy choćby NIE WIEM jak była gloryfikowana, itd...

Nie moja baja/legenda.

Tak czy siak strona bierna ma przesrane :lol:

przynajmniej w przypadku 2 facetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, Nie sądzę aby tu chodziło o czystko kulturowe inklinacje wg mnie to ma bardziej biologiczne źródło . Każdy facet hetero jest wrodzonie niechętny,wrogi do aktów homo mężczyzn

Bzdura i potwierdza to z 1000 lat antycznej cywilizacji, gdzie homoseksualizm w wydaniu stricte męskim był nie tylko akceptowaną, ale wręcz preferowaną i gloryfikowaną formą współżycia. :P

Wtedy to była homo i pederastio propaganda ;) i chyba tylko wśród tzw elit to występowało. A dzisiaj przecież nikt kobiet nie namawia to relacji jednopłciowych a mimo to bardzo często je podejmują. Zresztą zauważyłem że większość wyzwolonych, lubiących seks, mających dużo partnerów kobiet prawie zawsze również z kobietami sypia, a w przypadku mężczyzn ci etatowi zaliczacze nienawidzą homo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hetero ale kobiety z łóżka bym nie wyrzuciła ..

Też bym nie wyrzuciła. Dostałaby takiego kopa w zad, że sama by uciekła :)

Jestem na tyle hetero, że nawet pocałunek kobiety wywołuje u mnie objawy zatrucia żołądkowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, ale w usta czy nawet w polik? :)

Nawet w policzek jest to dla mnie nieprzyjemne, ze względu na to, że kojarzy mi się ze starymi ciotkami-szczypawkami :D I nie rozumiem tego witania się baby z babą z cmokaniem. No nie lubię.

W usta fuuuuuu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, ale w usta czy nawet w polik? :)

Nawet w policzek jest to dla mnie nieprzyjemne, ze względu na to, że kojarzy mi się ze starymi ciotkami-szczypawkami :D I nie rozumiem tego witania się baby z babą z cmokaniem. No nie lubię.

W usta fuuuuuu :?

Dla mnie nie jest to nieprzyjemne. Może dlatego, że nie mam ciotek i w życiu otrzymałam jeden (bezpośrednio) pocałunek w usta od dziewczyny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chyba tylko wśród tzw elit to występowało.

Akurat, chyba, że mówisz o elitarnym korpusie tebańskim - sami geje. :D

Przykro mi, ale w starożytności męski homoseksualizm był zupełnie powszechny i generalnie akceptowany, chyba, że ktoś, jak Sporus, "żona" cesarza Nerona, całkowicie przyjmował kobiecą rolę, ale i wtedy problem nie był z homoseksualizmem samym w sobie, a właśnie we wcielaniu się w gorszą od mężczyzny kobietę. Starożytni, poza Egipcjanami, Mykeńczykami i Celtami, byli strasznymi mizoginami, ale homoseksualizm był z zasady akceptowany.

 

 

Zresztą zauważyłem że większość wyzwolonych, lubiących seks, mających dużo partnerów kobiet prawie zawsze również z kobietami sypia, a w przypadku mężczyzn ci etatowi zaliczacze nienawidzą homo.

No bo taki mężczyzna wcale nie jest wyzwolony, tylko zakompleksionym niewolnikiem kultu macho, który musi sobie co chwila udowadniać, że jest męski. Wyzwolony seksualnie mężczyzna nie potrzebuje co rusz sprawdzać, czy jeszcze potrafi, bo jest pewny siebie i wie, że potrafi. ;-) Tak samo z jakimiś homo-sugestiami: pewnego siebie mężczyznę w ogóle to nie ruszy, bo on swoją seksualnosć zna i akceptuje, niepewnego i zakompleksionego szlag trafi, bo będzie się trząsł, że ktoś to weźmie serio, pomyśli, ze on jest pedałem, aj waj. To wcale a wcale nie jest dla mnie męskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, to myślę jest taki archaizm, w zamierzchłych czasach, podanie sobie ręki, było gestem pokoju, że nie trzyma się w dłoni broni.

no a kobiety nie walczyły, chyba, że złym słowem, więc pocałunek w polik pokazywał, że pokojowo nastawione są ich usta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak traktować całowanie się w polik na przywitanie kolegi z koleżanką?

przecież z kolegą by się tak nie przywitał, więc powinno się koleżankom uścisnąć dloń tylko?

z drugiej strony mówi się, nie wyciągaj graby do baby.

czyli jak się wchodzi do grupy 10facetow i 1kobieta, to w dobrym zwyczaju jest uścisnąć dłoń, a kobiecie nie?

dziwne to wszystko, strasznie pomieszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak traktować całowanie się w polik na przywitanie kolegi z koleżanką?

przecież z kolegą by się tak nie przywitał, więc powinno się koleżankom uścisnąć dloń tylko?

z drugiej strony mówi się, nie wyciągaj graby do baby.

czyli jak się wchodzi do grupy 10facetow i 1kobieta, to w dobrym zwyczaju jest uścisnąć dłoń, a kobiecie nie?

dziwne to wszystko, strasznie pomieszane.

z kolei często ostatnio znajomi (faceci) witali się ze mną podaniem dłoni, co było dla mnie co najmniej dziwne :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik,

no a kobiety nie walczyły, chyba, że złym słowem, więc pocałunek w polik pokazywał, że pokojowo nastawione są ich usta.

Hehe jak złym słowem, to te usta niezbyt pokojowe :D

W każdym, razie po prostu nie lubię jak np. spotyka znajoma z podstawówki i leci mnie ściskać i cmokać. Denerwuje mnie to :D Może mnie cmoknąć w polika: któreś z rodziców, partner albo mój eks, no ewentualnie dobry kolega jeśli dawno się nie widzieliśmy. A tak to fanga w nos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×