Skocz do zawartości
Nerwica.com

Orientacja seksualna-ANKIETA Może być anonimowo!


khaleesi

Jakiej jesteś orientacji seksualnej?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej jesteś orientacji seksualnej?

    • heteroseksualizm – pociąg do osób przeciwnej płci.
      47
    • homoseksualizm – pociąg do osób tej samej płci.
      4
    • biseksualizm – pociąg do osób obu płci.
      12
    • Aseksualizm-trwałe nieodczuwanie pociągu seksualnego wobec innych osób. Od niedawna uznawany w części środowisk naukowych za jedną z orientacji seksualnych lub za brak orientacji seksualnej
      5


Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy normale.

Ja również w tej kwestii tylko i wyłącznie babska dupa.

 

jednakowoż jako członek loży nieudaczników życiowych jak duet powyżej należe do loży kawalerów "czystości z przymusu" :lol:

 

Poza tym lubie gofry z dżemorem. (jeść cholerne lubieżniki! nie to co wam siedzi w tych spaczonych łbach)

 

pozdrawiam uniżenie

członek klubu "męska nieudaczna pizda"

kestrel

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, antyseksualizm to już raczej nie orientacja. zresztą można podciągnąć pod aseksualizm.

I tak to chyba najlepsze ankieta Kalesi nic jej zarzucić nie można.

 

-- 02 paź 2013, 15:50 --

 

carlosbueno, złoże odpowiednie papiery o stworzenie loży.

co do miejsca,będzie gotowe :lol:

A Ty będziesz jej szefem, naczelnym imperatorem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, antyseksualizm to już raczej nie orientacja. zresztą można podciągnąć pod aseksualizm.

I tak to chyba najlepsze ankieta Kalesi nic jej zarzucić nie można.

No to bym musiał zaznaczyć dwie opcje: biseksualność i aseksualność, a można jedną, więc nie zaznaczyłem nic. Nie zarzucam nic khaleesi, tylko mówię, że ja akurat nie bardzo mogę coś zaznaczyć, bo mam zbyt skomplikowaną seksualność.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś na razie czystego homo nie ma, jak już to bi pewnie same kobiety, bo połowa kobiet to bi podobno tylko część jeszcze o tym nie wie. ;)

Może Twoja teoria jest prawdziwa bo ja też kobieta i bi :mrgreen:

To nie do końca moja teoria, ale połowę dziewczyn jakie znam jest bi albo przynajmniej chwilowo była, a na forum to pewnie jeszcze więcej. A faceci bi to prawdziwa rzadkość chyba, częściej są gejami jak już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś na razie czystego homo nie ma, jak już to bi pewnie same kobiety, bo połowa kobiet to bi podobno tylko część jeszcze o tym nie wie. ;)

Może Twoja teoria jest prawdziwa bo ja też kobieta i bi :mrgreen:

To nie do końca moja teoria, ale połowę dziewczyn jakie znam jest bi albo przynajmniej chwilowo była, a na forum to pewnie jeszcze więcej. A faceci bi to prawdziwa rzadkość chyba, częściej są gejami jak już.

Bo dziewczynę się uznaje za bi jeśli choć raz spała z facetem i jej było fajnie. A jak facet chociaż raz spał z facetem i mu było fajnie, to większość ludzi już go kwalifikuje jako GEJA. :roll:

 

Candy14, też jednak raczej twierdze że dupa do srania służy : D

A usta do jedzenia ew. mówienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×