Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

napoleon hill twierdzil, ze determinacja jest najwazniejszym prawem sukcesu (ja w to wierze 8) )

dobranoc wszystkim :mrgreen:

 

-- 30 wrz 2013, 01:15 --

 

iekawe,czy koles ma faktycznie jakas seksualna fiksacje czy tylko z uporem trolluje.

fiksacja? raczej b.ciezkie zaburzenie juz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ja tez zazwyczaj pozno sie klade. mam wrazenie, ze musze sie do reszty zmeczyc soba i moimi myslami,zebym w ogole mogla zasnac. wczoraj polozylam sie dosyc wczesnie i wydawalo mi sie, ze usne jak dziecko. skonczylo sie tak, ze przez 4 godziny moze 5 mialam gonitwe mysli i tak nie moglam spac, wiec wiecej juz nie ryzykuje :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, na mnie hydro prawie nie dziala. mam doraźne leki nasenne, ale nie chce ich brac dzień w dzień, bo to sie może słabo skonczyc.

Reiben, przez cos konkretnego, czy po prostu tak Cie łapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest najłagodniejsze co znalazłem na dysku :roll: Najlepiej jednak mi do łba wchodzi przy death metalu albo thrash/death

Jestem dość ujebany na uczelni, mam może tydzień żeby to odwrócić, spróbować bo i tak nie ode mnie to zależy, plus oczywiście metylofenidat i guarana nie sprzyjają senności.

 

edit. kiedyś psychiatra/psychoterapeuta robił ze mną terapię uspokajającą, jeszcze bardziej mnie to irytowało :]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×