Skocz do zawartości
Nerwica.com

BUPROPION/AMFEBUTAMON (Bupropion Neuraxpharm, Oribion, Welbox, Wellbutrin, Zyban)


nella31

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, ze jak sa uciazliwe skutki uboczne to trzeba odstawic. Ostatnio jednak jak bralem coaxil to zaczal dzialac wlasnie po ok 12 tygodniach :|

 

depas na razie nic szczegolnego. Coaxil ma pewne odczuwalne dzialanie dopaminowe od pierwszych dawek ale jest to bardzo delikatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli udało mi się względnie tanio :)

 

jak u was wygląda jazda samochodem przy wellbutrinie? Ja się obawiałam tego najbardziej bo zalecane jest zachowanie ostrożności, ale od pierwszego dnia jeżdżę tak jak zwykle po mieście, do sklepu i nie odczuwam różnicy :yeah:

ja jeszcze nie czuję działania Wellbutrinu, więc samochodem jeżdżę normalnie. Myślę, że to trzeba wyczuć, jeśli źle się czujesz, to lepiej nie prowadzić, szczególnie na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w sumie Wellbutrin dobrze robi, jest jednak jedno "ale"- im dluzej biore tym bardziej mi sie nasila taki dziwny stan, ktory okreslilabym jako drazliwosc. Nie jest to nerwowosc, ani nadpobudliwosc tylko jakos latwo mnie wyprowadzic z rownowagi i mam niemal non stop zly humor. Cos jak napiecie przedmiesiaczkowe. Mial ktos takie cos i czy w koncu minelo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wlasnie takie cos. Niby nastroj jest ok, nie zanizony, ale humor pozostawia wiele do zyczenia. Moge wiele rzeczy robic i nie potrzebuje sie zmuszac do niczego. Anhedonii juz nie mam, wrocily zainteresowania, ale jestem dziwnie rozdrazniona. Moze przesadzam, ale to mocno nieprzyjemny stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wizyte dopiero 17.10. ale mysle, ze to rozdraznienie jest po Wellbutrinie. Raz zapomnialam wziac tabletke i wtedy go nie czulam. Ogolnie to dobry lek, pomaga na amotywacje, nie otepia, usuwa anhedonie i poprawia libido. Ale sporo rzeczy, ktore mi dotychczas nigdy nie przeszkadzaly, denerwuje i drazni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz Dżejmson, ze nie tyle lepszy, co przyjemniejszy. Budze sie kilka razy w nocy, ale jest mi tak milo i pluszowo, ze znowu zasypiam. Po samym Lerivonie nie mam takiego odczucia.

 

-- 29 wrz 2013, 22:41 --

 

i wyskoczysz z butów na księżyc :lol:

Gojira, inny stabilizator weź

 

Bralam olanzapine i czulam sie swietnie dopoki nie zrobilam badan. Cholesterol, trojglicerydy i cukier max. Jak pokazalam lekarzowi to rece zalamal i kazal Zolafren natychmiast odstawic. Mimo to jeszcze bralam przez miesiac i stosowalam diete niskotluszczowa. Nic to nie dalo i musialam sie z olanzapina pozegnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×