Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ilu partnerów seksualnych mieliscie?ANKIETA może być anonimo


khaleesi

Ilu partnerów seksualnych mieliscie?  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ilu partnerów seksualnych mieliscie?

    • 0 dziewica/prawiczek
      24
    • 1
      11
    • 2
      7
    • 3
      10
    • 4
      7
    • dużo nawet nie wiem ile
      15


Rekomendowane odpowiedzi

20000

To tak jakby ktoś wyruchał całe miasto w którym mieszkam...

35787091.jpg

 

 

Dark Passenger, i drapcie sobie kreskę na ścianie po każdym numerku?

 

Obiekt wyruchawszy,kreską na ciele obiektu i ścianie zaznaczywszy,przechodzi się do kolejnej ofiary excalibura.

 

Tak podają legendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, oczywiście nie każda na niego poleci nawet pamiętam że jedną którą podrywał nieźle go zmieszała z błotem

 

no pewnie, niektóre typy kobiet są dla takich szowinistów niedostępne, moim zdaniem te najfajniejsze właśnie, ewentualnie jedynie gdy same mając kaprys potraktują go jako żywy wibrator :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby ktoś wyruchał całe miasto w którym mieszkam...

to w takim razie ostatnia odpowiedx jest dla politykow :)

 

 

p.s. byla laska ktora miała ścianę oblepioną trofeami tzn zdjęciami chłopakó a pod nimi zużytymi dzięki niej ich prezerwatywami. moglaby zetelnie odpowiedziec w ankiecie. wiec to nie żarty wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolekcjoner snów napisał(a):

Autodestrukcja, ja znałem taką, co robiła zdjecia penisów...

 

kolega mojego brata ciotecznego ( a było to w latach 80 , kiedy ogolone cipki nie było szczegolnie w modzie ) , wieszał na scianie kosmyki włosów łonowych dziewczyn , które zdobył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, nie, bo wiedziałem jak to się skończy i dlatego jak były poważne zakusy z jej strony to zignorowałem ją :P

Autodestrukcja, z tego co pamiętam to w swoim pokoju nie miała takiej wystawki :) Ale to było z kilka lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolekcjoner snów napisał(a):

Autodestrukcja, ja znałem taką, co robiła zdjecia penisów...

 

kolega mojego brata ciotecznego ( a było to w latach 80 , kiedy ogolone cipki nie było szczegolnie w modzie ) , wieszał na scianie kosmyki włosów łonowych dziewczyn , które zdobył.

 

moglby potem zrobic peruke ; 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 32 % dziewic i prawiczków, nie jest z wami jednak tak źle. ;)

jak to jest wręcz fatalnie, normalnie w dorosłym społeczeństwie prawiczki i dziewice to prawdziwa rzadkość na poziomie kilku procent. Nie wiadomo w jakim wieku są te niedoświadczone osoby jak 18-20 to jeszcze o.k ale jak powyżej 25 to już nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja myślałem że tutaj wyjdzie z 50-60 procent takich osób nie robiących wiadomo czego. :mrgreen: Źle intereputuję posty, to że ktoś narzeka nie oznacza, że nie uprawiał seksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ostatnio nikt już nie głosuje tutaj to można się pokusić o lekkie podsumowanie. Widać zaburzenia, problemy psychiczne( zakładamy że na forum są tacy właśnie ludzie) nie sprzyjają życiu seksualnemu, bo ponad 1/3 nie ankietowanych w ogóle z nikim nie współżyła, szkoda że nie wiemy w jakim wieku są bo to też by sporo wyjaśniło. Tylko 20% osób miało 5 lub więcej partnerów co obserwując otaczający świat, media wydaję się wynikiem bardzo niskim, bo wydawać by się mogło że takie osób powinno być najwięcej, ale może to tylko złudzenie. Może by należało psychoterapię, farmakoterapię wzbogacić o seksoterapię. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×