Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, monk.2000, ale macie tematy...

 

Temat jak każdy inny,dziwniejszym by było nie wiem,wpływ sterowców i balonów na hodowle buraków w roku 2025.

 

 

Kestrel, przynajmniej masz wesoło i obcujesz poniekąd z pewną formą sztuki :mrgreen:

Ta,tak to sobie będę tłumaczył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, porozmawiasz z kimś chwile nowo poznanym i od razu sobie wyobrażasz nie wiadomo co, a potem czujesz sie zawiedziony bo cię dziewczyny olewają. Zmień tok myslenia, dorośnij :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Ty jak cos pierdolniesz :lol:

virgo21, nie, nie. Po prostu pisze, ze o niej mysle. Nie narzucam sie jej. Poza tym to, jesli mialbym cos kombinowac, to jestem w calkiem dobrej sytuacji (dobrze sie zaprezentowalem na spotkaniu+jej przyjaciel to moj bardzo dobry kolega/przyjaciel, wiec jesli chodzi o sytuacje to calkiem spoko :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, Pamiętaj,najlepiej jest otoczyć przeciwnika, ewentualnie warto przygotować pomniejszy oddział by uderzył od flanki,otoczyć,i skupić ogień na punkcie gdzie ściśnięte są wrogie siły, następnie szarżą zmiażdżyć do ostatniej wrogiej jednostki stawiającej opór.

 

I pamiętaj,zawsze krok przed wrogiem,myśl jak on,przewiduj posunięcia,wyszukuj słabości,znając strategię i słabe punkty przeciwnika zmiażdżysz go do cna niczym randomowy metrotranzystor (wiadomo o jaką grupę facetów chodzi (facetów?) ) pod swoim ajirmaksem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, Fakt, "Tactical nuclear missle" kryjąca się w silosie spodniowym zapewne musi być zakonserwowana i gotowa do odpalenia :lol:

 

-- 29 wrz 2013, 13:16 --

 

Kestrel, coz, chyba w za duzo strategii pograles :P

Nope

 

To moja strategia na większość bitew

Od 0:00 do 0:05

[videoyoutube=qtD-5FSGork][/videoyoutube]

 

Kręcone na terenie wadowic :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część wszystkim. Proszę was o pomoc. Kiedyś pisałam o straszny bólu po lewej stronie w okolicach serca. Od paru dni mam bardzo silny ból. Czy to jest nerwoból i czy on może trwać długo np. 1 tydzień jak nie dużej. Co robić gdy tak mocno boli. I takie jakby mrowienie odczuwam po tej lewej stronie na plecach. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część wszystkim. Proszę was o pomoc. Kiedyś pisałam o straszny bólu po lewej stronie w okolicach serca. Od paru dni mam bardzo silny ból. Czy to jest nerwoból i czy on może trwać długo np. 1 tydzień jak nie dużej. Co robić gdy tak mocno boli. I takie jakby mrowienie odczuwam po tej lewej stronie na plecach. Co robić?

iść do lekarza z tym .

 

-- 29 wrz 2013, 14:26 --

 

Calineczka1990, heyka :D jak dzionek mija?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×