Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życie to KARA.


Gość pan26xyz

Rekomendowane odpowiedzi

A jest jakiś inny lepszy od tego??

według mnie to wyjście samobója jest najgorsze i tak naprawdę możesz tylko wylądować w czarnej dupie , gdzie juz naprawde nie będzie wyjścia.

Teraz masz zawsze jakąś alternatywę, teraz zawsze może się cos odmienić ,a po tym co Ci po łbie chodzi nie będzie już żadnych ruchów. Decyduj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę po śmierć. Pierdolne się pod pociąg dla świętego spokoju.
Ostrzegałam, to forum, to nie sala samobójców. Nie tolerujemy tutaj takich gróźb. Czy Ty naprawdę chcesz powtórki z rozrywki sprzed paru dni?? Twój wybór.

 

Poza tym pisałam już, co możesz zrobić.

Silne myśli samobójcze to poważny problem, ale tylko od Ciebie zależy co z tym zrobisz. Tak jak już powyżej napisano. Nie rób nic pod wpływem chwili, wyjdź, przewietrz sie, zadzwoń do kumpla, do Centrum Interwencji Kryzysowej czy nawet na 999. Wszędzie udzielą Ci pomocy jeśli tylko będziesz chciał z niej skorzystać. Możesz też od razu udać się do Izby Przyjęć najbliższego szpitala, czy to psychiatrycznego, czy ogólnego - również Ci tam pomogą. Masz wiele wyjść, wybór należy do Ciebie. I tak jak powiedziała mi kiedyś terapeutka, jeśli będziesz się chciał zabić, nikt Cię nie powstrzyma, ale nie manipuluj ludźmi, którzy mogą potem mieć poczucie winy i wyrzuty sumienia. To Twoje życie, o które tylko Ty możesz zawalczyć. Nikt z nas. Ale skoro pojawiłeś się na tym forum, to znaczy, że chciałeś walczyć. Więc nie poddawaj się tak łatwo. Nie uciekaj przed życiem. Nie zostawiaj wszystkich i wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×