Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życie to KARA.


Gość pan26xyz

Rekomendowane odpowiedzi

zima, bo leki nie zmieniają osobowości

a z twojego opisu można by to sugerować :mrgreen:

 

zrozumialam ze zmieniaja poczucie siebie, swojej jaxni czy cos tam.

puszczasz coś , zmieniasz sie. przestawiasz w inne miejsce. pytanie co nazywasz osobowością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pierdolonym kretynem, mam siebie dosyć. Zaraz się zabije bo już mi puszcza wszystko, mam dosyć, pierdole już wszystko, mam w dupie długi i wszystkich. Kurwa chce śmierci,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, widzialem jakies badania, jakoby dlugotrwale uzywanie dobrze dopasowanych lekow potrafilo trwale, pozytywnie wplynac na osobowosc. ale nie wiem, ile bylo w tym sposoringu koncernow, a ile rzeczowych badan.

zima, pewnie chodzi mu o Twoja ekscentryczna proze ;) a Ciebie wykonczony tez latwo sie nie cZyta, bo piszesz zdawkowo, lakonicznie, niczym wykonczony :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra postanowiłem, /cenzura/ debil kończy to życie i tak /cenzura/ chce żebyście wiedzieli o tym wszyscy idę się /cenzura/, koniec waszych męczarni, narazie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NATYCHMIAST PRZESTAŃ!!! Nie wolno ci tak o sobie mówić! To ta gorsza część siebie się rozbestwiła, a ty jej na to pozwalasz! ktoś ci wmówił, że jesteś taki, a się tym katujesz.

Nie zabijaj się, bo to tak jak byś chciał żebym ja się zabiła... wszyscy jesteśmy JA i się męczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan26xyz, to nie jest forum samobójców, ale ludzi, którzy chcą wyjść z tego bagna, dlatego nie tolerujemy tutaj postów takich jak Twoje.

Silne myśli samobójcze to poważny problem, ale tylko od Ciebie zależy co z tym zrobisz. Tak jak już powyżej napisano. Nie rób nic pod wpływem chwili, wyjdź, przewietrz sie, zadzwoń do kumpla, do Centrum Interwencji Kryzysowej czy nawet na 999. Wszędzie udzielą Ci pomocy jeśli tylko będziesz chciał z niej skorzystać. Możesz też od razu udać się do Izby Przyjęć najbliższego szpitala, czy to psychiatrycznego, czy ogólnego - również Ci tam pomogą. Masz wiele wyjść, wybór należy do Ciebie. I tak jak powiedziała mi kiedyś terapeutka, jeśli będziesz się chciał zabić, nikt Cię nie powstrzyma, ale nie manipuluj ludźmi, którzy mogą potem mieć poczucie winy i wyrzuty sumienia. To Twoje życie, o które tylko Ty możesz zawalczyć. Nikt z nas. Ale skoro pojawiłeś się na tym forum, to znaczy, że chciałeś walczyć. Więc nie poddawaj się tak łatwo. Nie uciekaj przed życiem. Nie zostawiaj wszystkich i wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w dupie długi

tylko one Ciebie nie mają.I tu wyczuwam najbardziej Cie boli.Rozumiem.

najgorsze co robią te bankowe lichwy , to że poprzez dostep do łatwych kredytów potrafią ukręcić niejedno porządne życie. Odkąd w 99r. wziałem 6000zł( naręke oczywiśie 5 500zł , bo 500 zł prowizje czy H8j ich wie co) ,a oddac musiałem ponad 11 000. Poza tym za niesplacenie jednej raty w czasie Bank z miejsce sprzedał mój dlug smiesznej firmie "Portfel " od sciągania długów , ale dlugów juz i z takim procentem ,że gacie spadają . Prawo jest tak skonstruowane ,że w każdej chwili mogli zrobić mi sprawę . Wręcz błagałem Prezesa "Portfelu",żeby mi nie robili sprawy hu=j=ojebcy , bo jeszcze Sąd bez skrupułów by mi dojeb+ał.

Dzis jednej zlotówki nie wezmę na debet . Zreszta z debetem 1300zł to miałem w 98 inną historię i bank mi zrobił sprawe , choc poświadczyłem żwe wszystko oddam . A Sąd jeszcze dowalił 900zlkary albo 90 dni do odsiadki . załapilem HUmjco!

DZIS NIE WEZMĘ NAWET MŁYNKA DO KAWY NA RATY ! Mam zasadę ,że jak mnie nie stać to nie kupuję.

 

-- 27 wrz 2013, 20:53 --

 

mam w dupie długi

tylko one Ciebie nie mają.I tu wyczuwam najbardziej Cie boli.Rozumiem.

najgorsze co robią te bankowe lichwy , to że poprzez dostep do łatwych kredytów potrafią ukręcić niejedno porządne życie. Odkąd w 99r. wziałem 6000zł( naręke oczywiśie 5 500zł , bo 500 zł prowizje czy H8j ich wie co) ,a oddac musiałem ponad 11 000. Poza tym za niesplacenie jednej raty w czasie Bank z miejsce sprzedał mój dlug smiesznej firmie "Portfel " od sciągania długów , ale dlugów juz i z takim procentem ,że gacie spadają . Prawo jest tak skonstruowane ,że w każdej chwili mogli zrobić mi sprawę . Wręcz błagałem Prezesa "Portfelu",żeby mi nie robili sprawy hu=j=ojebcy , bo jeszcze Sąd bez skrupułów by mi dojeb+ał.

Dzis jednej zlotówki nie wezmę na debet . Zreszta z debetem 1300zł to miałem w 98 inną historię i bank mi zrobił sprawe , choc poświadczyłem żwe wszystko oddam . A Sąd jeszcze dowalił 900zlkary albo 90 dni do odsiadki . załapilem HUmjco!

DZIS NIE WEZMĘ NAWET MŁYNKA DO KAWY NA RATY ! Mam zasadę ,że jak mnie nie stać to nie kupuję.

UWAŻAJCIE LUDZISKA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz taki mądry i ja jestem szkoda ze wcześniej tego nie powiedziałeś

nawet i gdybym Ci wcześniej powiedział ,to też byś wziął. Pokusie łatwych, szeleszczących pieniążków prosto do łapki bez żadnego wysiłku niewielu może sie oprzeć. Za błędy trzeba płacić i nie masz wyjścia,,,ważne żeby na przyszłość to doświadczenie czegoś mądrego Cie nauczyło. Mnie w każdym bądż razie nauczyło , bo chyba tylko to co boli naprawdę uczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sobie zasłużyłem na taką karę. Mi się już nawet żyć nie chce. Nie wiem co mam robić dalej.

Nie spodziewaj sie ,że usłyszysz Tu gotową superfajną odpowiedż, która sprawi ,że jutro zacznie sie dla Ciebie życie o którym marzysz. Pytania , "czym sobie zasłuzyłem na taka karę" możesz zadać swojemu kotu( jak masz ) i tyle samo Ci powie jak każdy z nas tutaj .

Ogarnij się , po prostu . Spróbuj tam gdzie "narozrabiałeś" wykazać pokorę i szczerą chęć naprawy tego co skonociłeś. Proś , może tak pójdą Ci na układ.

Jakie to ma teraz znaczenie , czy nazwiesz sie głupkiem , czy ,,, Wszyscy popełniamy błędy , inni robią nas w hu+ja ,,, podnieś głowę i przestań już jęczeć. Masz hu+jnię ogólnie, zrób cos z tym , bo jak będziesz zwlekał Oni zrobia z Tobą, i będzie za pózno na poprawę z własnej woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×