Skocz do zawartości
Nerwica.com

Status cywilny ANKIETA Może byc anonimowo!


khaleesi

Jaki macie status cywilny?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki macie status cywilny?

    • panna/kawaler czyli single:)
      37
    • rozwódka/rozwodnik
      3
    • w związku
      17
    • wdowa/wdowiec
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę być upierdliwy ale nie umieszczenie w ankiecie o status cywilny odpowiedzi zamężna, zamężny to lekka porażka. Wiem że pewnie takie osoby zaznaczą w związku ale jednym z głównych celów takich ankiet związanych ze stanem cywilnym powinno być zbadanie ilości osób żyjących w związku małżeńskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być upierdliwy ale nie umieszczenie w ankiecie o status cywilny odpowiedzi zamężna, zamężny to lekka porażka. Wiem że pewnie takie osoby zaznaczą w związku ale jednym z głównych celów takich ankiet związanych ze stanem cywilnym powinno być zbadanie ilości osób żyjących w związku małżeńskim.

 

e fajne to w związku - można sobie różnie interpretować: w związku z czym? (ś) :lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stan cywilny nie uwzględnia naprawdę tzw wolnych związków.

W języku prawniczym osoba niezwiązana małżeństwem zwana jest także osobą stanu wolnego (kawaler, panna, rozwodnik lub rozwódka, wdowiec lub wdowa). Natomiast osoby pozostające w związku małżeńskim zwane są małżonkami: mężem i żoną. Mąż bywa określany również jako mężczyzna żonaty, a żona jako kobieta zamężna – potocznie, o osobach takich mówi się też, że są "zajęte".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mąż bywa określany również jako mężczyzna żonaty, a żona jako kobieta zamężna – potocznie, o osobach takich mówi się też, że są "zajęte".

 

Nie jestem zona a jestem zajeta ;)

bo ogólnie w tej ankiecie jest przemieszanie albo powinna dotyczyć tylko stanu cywilnego, albo tylko i wyłącznie pytanie czy jesteś czy nie w związku( ewentualnie formalnym czy nieformalnym). Sugerowałbym to drugie do naszego forum na pewno bardziej pasujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być upierdliwy ale nie umieszczenie w ankiecie o status cywilny odpowiedzi zamężna, zamężny to lekka porażka. Wiem że pewnie takie osoby zaznaczą w związku ale jednym z głównych celów takich ankiet związanych ze stanem cywilnym powinno być zbadanie ilości osób żyjących w związku małżeńskim.

 

Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że w Polsce nie można być zamężnym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×