Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

satinela, u mnie rozchodzi sie o calkiem cos innego..... ale kurde, czemu doprowadzają mnie do takiego stanu, że aż trace przytomność! chociaż powiem ci, ze po takim omdleniu czlowiek czuje sie lepiej, wszystko wraca szybko do normy, a teraz znow sie dusze...cholera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ja slyszalam, ze soda oczyszczona dobra na refluks :) ale nie wiem.

Za to wyczytalam, ze super sie nią czysci np. kuchenke. Troche nie wierzylam, ale jak sprobowalam (po zmieszaniu z woda) to z zadnym chemicznym srodkiem nie czyscilo się tak dobrze, jak tą sodą!

 

Ja sie dzisiaj wyłamie, bo o dziwo - dobrze spalam :) po wczorajszym meczacym dniu, zasnelam kolo 12 i calkiem niezle mi sie spalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko Ja miałem kiepską noc. Całą nie spałem i od rana przez to średnio :/

hania33, Ja na refluks brałem Nolpaze i piję siemię. leki brałem tylko przez 1,5 miesiąca. Lekarz stwierdził, że nie ma sensu aż tak niwelować kwasu żołądkowego. Zobaczymy zgagi nie mam, jedzenie mi się nie cofa jedynie mam ostatnio nudności i uczucie jakby w mostku mi coś stało jak jem i na siłę próbuję bekać co nie jest mądre. Za tydzień mam wizytę u gastrologa zobaczymy.

A Tobie co się dzieje, masz zdiagnozowany refluks?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Przez dwa ostatnie dni mialam komisje w Zusie -odnosnie l4 - komisje byly dwie we srode i we czwartek.

Myslalam ze tam padne ale o ile w e srode bylam spokojna to juz po podejsciu gburowatego lekarza we czwartek bylam mega nakrecona na granicy ataku paniki.

W kazdym razie dzis bylam umowiona ze znajomym na ogladanie zdjec z Pragi bo byl na wycieczce i odwolalam to :why: bo mam takie lęki ze boje sie isc na to spotkanie. A teraz siedze i rycze ze zycie przecieka mi przez palce.Mam dosc. Potrace juz ta ostatnia garstke znajomych ktora mam bo nie bywam prawie nigdzie.

 

Moja noc tez ogromnie kiepska , obudzilam sie z napadem paniki i nie moglam juz spac.

 

Czasem mysle czy nie lyknac juz jakiegos psychotropa ale cala paczke i nie zasnac na wieki. Miec swiety spokoj z takim zyciem, bo to nie zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×