Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

anna.anakaia, oblednie ambitne stanowisko -jak sadze- robotnika w jakiejs glupiej fabryce tworzyw sztucznych, zadzwonili do mnie dzisiaj, czy jestem zainteresowany (a ja juz zapomnialem, ze tam w ogole wyslalem cv :mrgreen:, bo wysylalem, gdzie sie dalo)

I pytaja, czy jestem wciaz zainteresowany. Mysle sobie, zadnej innej odpowiedzi nie dostalem... :pirate: No coz, zadna praca nie hanbi, tak mowila mi babcia.

No i najpewniej zaczynam robotnicza samorealizacje na pelnej kurwie od przyszlego tygodnia. Beda ode mnie wymagali na pewno jakichs zdolnosci technicznych(ktorych nie mam...), a ktore znalazly sie w moim kolorowym cv. Bedzie wesolo, tego jestem pewien. Ale nawet sie nie stresuje, to wszytko i tak jeden wielki burdel :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satinela, hah, ostatnio tylko mysle- probuj, ile sie da. a jak juz sie nie da-miej wyjebane, nie twoja wina, i idz tam, gdzie wciaz sie da ;)

Reiben, co Ty chlopaku robisz :hide: to sie zjada grzecznie, a nie w kichawe laduje :brawo: . mogles se pod napletka wsadzic tez :mrgreen:

o matko ale mnie scial ten nasen

peace&love&zolpidem

dobranoooc alll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, spójrz co napisałem na poprzedniej stronie , to powinno zadziałać jak płachta na byka :mrgreen:

satinela, mogłem im zagrozić , to by się zmoczyli ... ale też bez przyjemności , tylko ze strachu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, to będę trzymała kciuki za Ciebie ;)

Praca to praca, a każda rozmowa kw. to jakieś doświadczenie i można się uczyć jak wypaść lepiej na kolejnych ;)

 

 

Luktar,

Dobry temat :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×