Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

buka, akurat z geografii zahaczałem o geniusz, już w 4 klasie podstawówki miałem opanowany materiał do 8 klasy zwłaszcza geografia społeczno- polityczna. Teraz żałuje że zamiast na tym niepotrzebnym w życiu przedmiocie nie skupiłem się na językach obcych np. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, nauczyciel. Na wszelakie prace klasowe - jak to z każdego przedmiotu - byłam maksymalnie obkuta, a i wraz z papierami do rekrutacji do LO podrzuciłam zaświadczenie z wydziału oceanografii i geografii, co się za mną ciągnie.

 

-- 26 wrz 2013, 22:35 --

 

No i w ten sposób wyszło, że jestem wielką fanką tego przedmiotu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, a nie możesz się sprzeciwić? u mnie nie było tak, że ktoś do czegoś zmuszał. ale Ty pewnie jeszcze nie wyraziłaś swojego zdania, bo się boisz albo "jesteś zerem", "nikt nie będzie Cię słuchał"? powiedz, że nie chcesz i tyle, bądź asertywna

nie robi się tego, na co się nie ma najmniejszej ochoty, no ej... nie działaj wbrew sobie, bo dokładasz sobie zmartwień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, jakbym umiała odmówić, to i bym nie brała udziału w 90% swoich konkursów, więc to nie jest pierwszy raz z takim problemem.

Choć z polskiego to i zawsze się dostawałam i biłam tych szkolnych 'humanistów' :lol:

 

'skocz z mostu' jak Ci powiedzą, to też nie odmówisz? :(

miej swoje zdanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, i robić coś, czego się nie lubi, wręcz nienawidzi? Takim myśleniem to Vett pójdzie studiować geografię (tak dla przykładu) i na zawsze będzie już związana z nudną geografią, zamiast z tym, co lubi. Nie mam nic przeciwko konkursom, o ile lubi się daną dziedzinę... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×