Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel :mrgreen:

Wiecie...ja nie rozumiem jak można stworzyć związek będąc w depresji. Ja zwyczajnie nie potrafię, kobiety same nie wpadają w nasze ramiona, nie wiem, może gdzieś jest taka piękna kraina gdzie tak się dzieje :> O kobietę trzeba się postarać, zabiegać o nią, zainteresować ją sobą, jak niby wykonać to w stanie depresji kiedy ma się wszystkiego dość, ma się niewielką ochotę na życie a co dopiero na zabawę w Romeo. Jasne można założyć na pewien czas maskę, tylko co potem jak depresja nie zniknie, moja nie znika, będziesz ranił partnerkę przez swoje problemy i i tak się to rozsypie.

 

Takich krain jest wiele, w większych miastach i w mniejszych też, a czasami na wsiach. To ostatnie oazy, w których można pić z najstarszego ze wszystkich źródeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma 37 lat i żadnego związku za sobą? Ja to jestem dopiero nienormalny.

Próbowałem i to nie raz, ale nie potrafię sobą zainteresować żadnej kobiety. Jestem spokojny, nudny, nieciekawy, by chciały mnie na swojego partnera. Osoby ze spokojnym charakterem tak mają, nikt ich nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam nienawidzić kobiety i rozumieć gejów. Chyba czas pomyśleć nad tą klamką i amunicją.
Dziwne myślenie, chcesz powiedzieć, że zamieniasz się w geja? ;P I skąd pomysł, że oni nienawidzą kobiet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz powiedzieć, że zamieniasz się w geja

Genetyki się nie zmieni. Więc nici z takiej opcji. To, że rozumiem zasadę działania silnika nie oznacza, że sam nim jestem.

 

że oni nienawidzą kobiet?

Nie. Po prostu nie muszą się z nimi użerać.

 

Ale serio łatwo obwiniać innych za swoje życie niż samemu je zmieniać. Lepiej szukać nowych sposób, wyjść.

Moje życie i będę sobie kwrua jego macierz obwiniał kogo chcę. Jeżeli świat stoi przede mną otworem, zapewne ktoś się nachyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz powiedzieć, że zamieniasz się w geja

Nie. Po prostu nie muszą się z nimi użerać.

Z nimi źle (dla wrażliwych, wersja poprawna politycznie: "z nimi dobrze" :smile: ), bez nich jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakim okresie życia. Jeżeli człowiek zda sobie sprawę ze swojej sytuacji i braku perspektyw wtedy rodzi się bardzo ukierunkowane lecz odwrotne uczucie. Kolejne wystawienie do wiatru i brak zainteresowania potrafią dosyć skutecznie zainicjować taki proces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×