Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie deader, jeśli miałbym już sobie postrzelać czasami z myszki to tylko II wojna światowa i świetnie odwzorowana broń, misje i wysoka trudność, odświeżyliby Hidden&Dangerous albo Brothers In Arms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio z poziomu "normal" w grach zacząłem przełączać na "easy", gra ma być dla mnie rozrywką a nie mordęgą, chcę iść i kosić szwabów na lewo i prawo a czołgi wysadzać pierdnięciem :lol:

 

Inna sprawa że ostatnio grałem bardzo mało, przejadło mi się trochę. Odkryłem program Pinnacle do mapowania dowolnych gier PC na pada więc zdarzało mi się pograć w klasyczne starocia, tym razem w epickiej oprawie 42" - Far Cry "jedynka", Call of Duty pierwsze... Teraz mam mały nawrót zajary przez GTA V, coś mi się widzi że najbliższe tygodnie będę pykał regularnie. Robię mniej więcej jedną misję dziennie bo tyle jest pobocznych pierdółek na boku do ogarnięcia że ciężko skupić się wyłącznie na głównym wątku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Postal 2 to arcydzieło. ;)

Nie mam aż tak nabożnego stosunku do Postala ale fakt faktem - mam zainstalowany na obu kompach w domu i czasem sobie włączam po wyjątkowo wkurzającym dniu :mrgreen: Jakby jeszcze na Androida wydali, coby można było w autobusie pograć to byłoby miodzio ;)

 

deader, a ja wlasnie rzygam typi FPSami podczas IIWS. Lepsze te nowoczesne.

No cóż, kwestia gustu. Mi nie chodzi zresztą o to żeby developerzy przestali całkiem wydawać gry toczące się na nowoczesnym polu bitwy, co bardzo by mnie ucieszyło jakby choć jedna rocznie wychodziła. Niestety wiem że sprawa rozbija się o kasę, od CoD 4 zrobił się hype na "modern warfare" i zarówno EA jak Activision lecą teraz w tych klimatach. Co roku jest walka CoD vs MoH/Battlefield, pompuje się w to mnóstwo kasy, nie opłacałoby się obu firmom ani odskoczyć od oczekiwań milionów klientów i nagle wypuścić edycję którejś z serii w czasach innych niż obecne, ani wypuścić na rynek jednocześnie dwóch tytułów z serii ale osadzonych w różnych epokach. Trochę mi szkoda, bo czuję przesyt tymi grami, nie twierdzę że wszystkie ssą, przykładowo Bad Company i 1 i 2 bardzo mi się podobały, CoD 4 i 6 też spoko, zrestartowany MoH - git... Ale potem już mi się zlały w jedno te gry. Ostatnio nie jestem całkiem na bieżąco z informacjami co się dzieje na rynku, tak jak kiedyś zawsze wyczekiwałem listopada ze względu na nowe CoD-y i MoH-y, tak w tym roku - właśnie się zorientowałem - nawet nie wiem jaki numerek czy podtytuł będą miały tegoroczne edycje. Pamiętam że Brothers in Arms chcieli zrestartować, ale w formule tak odbiegającej od oryginału że szok (zamiast taktycznego shootera - coopowa rzeź w klimatach L4D i Inglorious Basterds), poza tym prace chyba ustały czy coś - dawno już nic o tej grze nie słyszałem. Z "nowoczesnych" FPSów ostatni który mnie wessał na całego to Far Cry 3, ale to zupełnie inna bajka niż tasiemce od EA/Activision. Cóż, pozostaje mi kilka nadal grywalnych staroci na półce oraz nadzieja że kiedyś się jednak konsumenci porzygają od kolejnej strzelanki w Afganistanie ;)

 

A se ssam Alien Rage'a to Wam powiem jak wygląda na low detalach 8)

Hehe no proszę, a tutaj piece mają "lepiej" bo na konsole wychodzi dopiero pod koniec października :D Inna sprawa że o produkcji do momentu przeczytania twego posta w ogóle nie kojarzyłem... Ale szybki research w necie generalnie sprawił pozytywne wrażenie, piszą że gra trąci Bulletstormem, który był wg. mnie przezajebisty, więc już jestem zaciekawiony. No i CI robi ostatnimi czasy coraz lepsze rzeczy, Ghost Warrior był całkiem-całkiem (aczkolwiek Sniper Elite 2 lepszy :twisted: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na youtubie na kanale TotalBiscuit'a, bo tego gościa tylko czasem recenzje czegoś oglądam, Alien Rage i Shadow Warrior i on się jarał tym drugim bardziej, mówił, że to nowy Painkiller, to fps też Polaków- Flying Wild Hog, goście od Hard Reseta. Ale kiedyś uruchomiłem Hard Reseta i nie powaliły mnie tekstury, wnioskuję, że wymagały większej ilości jednostek cieniowania itp. parametrów od karty graficznej, więc nie będę nawet patrzył ich nowej produkcji, a Alien Rage nie uruchamiałem, nie chce mi się, czasem coś ściągam bo mam transfer na ego czy gdzieś tam, a wcale tego nie potrzebuję i po kilku dniach to często usuwam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, nie i zupełnie nie rozumiem czym się ludzie w nim zachwycają, rozczarowałem się srogo :? Proponowałbym Konami żeby przez pięć lat pracowali nad kolejną częścią bo co z tego, że mają nowy silnik jak powielili wiele irytujących błędów z mechaniki rozgrywki z poprzednich części. Nie poczułem żadnej frajdy z żadnego z kilkunastu rozegranych meczy, za to straciłem i strzeliłem kilka absurdalnych bramek, dla mnie kontrola zawodnika, animacje i AI (zwłaszcza bramkarzy) wciąż są zbyt kiepskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, ciekawi mnie zagranie z kimś bo w PESie wkurzało mnie granie z kompem od zawsze. Może jeszcze popróbuje coś ogarnąć ale coś czuje że szybko poleci. Dobija mnie ostatnimi czasy odbieranie piłki bo wygląda to jak pinball.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zapomniałem o najważniejszym heh. Masz rację, odbieranie piłki to największy minus też dla mnie, jest po prostu zbyt niedoskonałe, może mieli dobry zamysł żeby było to realistyczne ale wyszło tak, że wystawiasz nogę do odbioru jak pokraka i więcej w tym wszystkim przypadku niż intencji. Kuleje cała gra defensywna, mam wrażenie jakbyś miał mały wpływ na grę obronną swojej drużyny. Moim zdaniem w Fifie ta obrona taktyczna, jak ją nazwali, jest całkiem dobrze wykonana, ważne jest ustawianie się, timing, nie jest ani za łatwo ani za trudno. Konami schrzaniło defensywę kompletnie i moim zdaniem nie zmieni się to w grze online, tzn. myślę, że gdyby spędzić dużo czasu na treningu PES'a to się to da ogarnąć ale na mnie zrobił słabe pierwsze wrażenie i nie mam ochoty męczyć pada żeby wycisnąć co się da z tego gameplay'u, za niska grywalność jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam sobie również w Saints Row the Third i uważam że to dużo lepsza gra niż GTA IV.

Gusta, gusta...GTA IV faktycznie mimo mojej miłości do serii było przyznaję nudnawe najzwyczajniej, ale seria Saints Row jest dla mnie zbyt głupawa. Całe szczęście że GTA V odrobiła z nawiązką "grzechy" IV i jej dodatków - jest extra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam sobie również w Saints Row the Third i uważam że to dużo lepsza gra niż GTA IV.

Ja nie wiem nawet o czym ta seria jest, widziałem jakąś krótką recenzję czwórki i tam jakieś wielkie dilda, prezydent usa, atak kosmitów, wtf? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chodziłem do podstawówki i gimnazjum uwielbiałem grać w gry komputerowe, obczaiłem masę tytułów. Przyszła szkoła średnia, więcej nauki, więcej obowiązków, nowe problemy i stopniowo coraz mniej grałem. W ogóle ochota mi na to przeszła, a jak sobie przypomnę ile to kiedyś radości człowiekowi dawało...

 

Grał ktoś może w King's Bounty: Warriors ? Jak tak, to czy podobało się ? Ciągnie mnie ostatnio do jakiejś strategi turowej w świcie fantasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rashid,

Ja grałem, ale nie przeszedłem jednak bo to niemalże dokładnie to samo co W Legendzie i Wojowniczej Księżniczce. Zmian jak na lekarstwo. Jak przeszedłeś tamte 2, to tą możesz sobie podarować, jeśli nie, to będzie jak znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie obok regularnego pocinania w GTA V, przechodzę na telefonie Doom'a i Duke Nukem 3D bez kodów ;)

 

Przypomniało mi się też że już jakiś czas temu trafiłem na ciekawą - dla nas - tematycznie grę, Fran Bow, tu http://www.indiegogo.com/projects/fran-bow-a-very-creepy-point-click-adventure-game można poczytać i zassać demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×