Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, ciemny jak kto? :lol:

 

 

a może mroczny jak moja natura? :twisted:

 

 

 

świetnie się bawiłem na bankiecie byłem duszą towarzystwa mimo tego że wypiłem tylko pół

lampki wina ;) to info dla tych co lubią się napić że chce im szpilki powbijać :twisted::P

 

 

witaj pół bogini faraonko Nefertari

 

-- 25 wrz 2013, 22:33 --

 

Nefertari, U mnie też w sumie

tylko czemu na zewnątrz gonią goście z pistoletami,pochodniami,ubrani w prześcieradła i mówią coś o strzelaniu w czerń... :lol:

mnie dziwi czemu nie bawisz się w punishera i nie wybijasz Kestrelu tego ku klux klanu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, KKK jest wszędzie :lol:

Aranjani, ok :mrgreen:

wykończony, Nie wiem,chyba mowa o tych którzy noszą na sobie złote łańcuchy obronno-obezwładniające,mają za dużą odzież o 5 rozmiarów i uprawiają dziwne czary zwane "rapem" :lol:

Taka jakaś dziwaczna kasta magów,cholera ich wie :mrgreen:

świetnie się bawiłem na bankiecie byłem duszą towarzystwa mimo tego że wypiłem tylko pół

lampki wina ;) to info dla tych co lubią się napić że chce im szpilki powbijać :twisted::P

 

like_a_sir_rage_face_meme_postcards-r20007ff8c25445bc928b750e3dc86c65_vgbaq_8byvr_512.jpg

 

 

mnie dziwi czemu nie bawisz się w punishera i nie wybijasz Kestrelu tego ku klux klanu :lol:

the-glory-of-satan-of-course_o_1202140.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, hartuję ducha. Lubię czasem na przekór zrobić potrzebom cielesnym. Może się nie biczuję jeszcze jak jacyś kapucyni czy inni bernardyni w średniowieczu, ale czasem fajnie być silniejszym niż niewygody. To daje takie niewzruszenie wobec trudności. :mrgreen:

 

Musiałbym tylko zacząć ćwiczyć fizycznie, a nie mogę się przełamać.

 

Poza tym nie chciało mi się spać na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, rozumiem, ja mam poprzestawiany tryb nocny z dziennym... a od tego weekendu do szkoły idę, będę wyglądać jak zombie 8)

 

Co do ćwiczeń fizycznych to nawet nie wspominaj, ile ja już się za nie biorę :oops:

 

-- 26 wrz 2013, 05:43 --

 

30ef6cd77caeb0cb1f6ee61fdedb5b8f_original.png?1380126152 ale wiesz :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×