Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

AnYa88, też oglądałam ostatnio w necie po latach. Kiedyś chłonęłam jak gąbka. Teraz trochę nużą mnie te powtarzające się w każdym odcinku sekwencje przemian hi hi. Ale sentyment jest.

monk.2000, Obie płcie potrafią nieźle dać do pieca jak również zdarza się, że obdarowują czymś dobrym. Staram się skupiać na dobrych stronach ludzi. Co złe to i tak nas nie ominie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, u mnie tez hasaja po podworku, a jak probuje poglaskac, to zwijaja sie w kulke :pirate:

Luktar, w sumie? nie byloby wojen, wyscigow zbrojen, i wiekszosci psychooli :zzz:

wiem, wiem, nie to mialas na mysli :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, greenpeace skopalby mi dupe, ale jak stoje z kumplem na fajce, to nie moge sie powstrzymac, zeby nie wziac stworka na rece, i przyjrzec sie mu z bliska :mrgreen: czasem po minucie sie oswoi, i wystawi pyszczek do nas. ale w ostatnie dni sie pochowaly, szukaja legowiska. a te igielki nie sa takie straszne. dobra, dosc o jezach :pirate:

 

wykończony- taak, Tyy nawenlafaksynowany azjatycki brutalu :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Sezon piłkarski... akurat trafił mi się obiekt pożądania który kocha piłkę. Ostatnio jak leżeliśmy u niego w łóżku popijając wino w tle było słychać jakieś dzwięki z kompa przypominające oklaski kibiców. Za każdym razem słyszałam: "O, gdzieś na świecie bramkarz strzelił gola!". Mój boże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×