Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ktoś pokonał depresję?


Crus0

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki bardzo ale uwazam iz nie powinienem siedziec i gnebic sie wszystkim ale samemu starac pozbyc sie tej doliny walcze jak tylko moge na kazdym polu kazdym rodzajem broni i z kazdym potworem ktory na mnie czycha nie poddam sie puki zyje puki jeszcze mam sile a czuje ze nabieram jej...nie wiem jak to sie dzieje ale od kiedy zaczalem walczyc czuje sie silniejszy niz kiedykolwiek....Smack My Bitch Up

 

zacząłem znow sluchac The Prodigy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem jaka byla moja sytuacja, wydawala mi sie beznadziejna, przecierpialam straszne czasy i nareszcie koniec. myslalam,ze to nigdy sie nie skonczy. az nagle, pewnego dnia otworzylam oczy rano i poczulam te sile, ktorej juz dawno mi brakowalo. sluchajcie naprawde jest nadzieja, te choróbsko ustepuje tylko trzeba sie na nie zamachnąć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez "wyzdrowialam" ale wrocilo... tylko ze ja jestem w ogole dziwnym, zbyt zlozonym przypadkiem. moja depresja to cos innego. moze po prostu jestem beznadziejna. ale ciesze sie Tobie sie udalo!:*

 

Nie wmawiaj sobie głupot ;) Może po prostu nie wyleczyłaś sie wtedy całkiem, a jedynie zaleczyłaś? Tym razem się uda!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wyleczyłam się z depresji. Śpię smacznie, wybucham śmiechem bo coś mnie rozśmiesza, teraz tylko faceta mi brak i finito- cieszę się życiem.

Znowu potrafię być zaciekawiona innym człowiekiem!!! I czuję się silna!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy odpowiednim leczeniu wszystko wróci do normy :)

U mnie ze stresującymi sytuacjami itp. jest teraz lepiej niz przed tymi wszystkimi zaburzeniami. Tak wiec cierpliwości i staraj się pozytywnie nastawić i się nie przejmować a wszystko będzie dobrze :P

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×