Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie mam to samo, taki stan jakby na lekkim rauszu caly czas. I tak jakby kreciło sie w glowie i zawroty były ale nie mam takich typowych, ze np musze usiaść na chwile. Nie wiem, dziwne to - ale zaczelam podejrzewac, ze moze to derealizacja? No bo ja to tez mam takie otumanienie i wrazenie jakbym w jakims snie byla. Jak skupiam sie na jednej rzeczy to moze nie jest tak zle, ale najgorzej jak pełno wszystkiego dookola, albo gdzieś ide.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satinela, A skąd te mroczki jak w sypialni mam ciemno, kładę się spać zamykam oczy a powieki jakby mi się ruszały i jakbym jasno miał. A drżenie mam jak się w nocy obudzę zasnąć nie mogę i dostaję takiego drżenia i już tu o jakiejś padaczce przeczytałem i zaczynam się martwić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z tego co wyczytalam, to przy nerwicy są mozliwe takie światła czy błyski przy zamknietych oczach. Czyli kolejny standardowy objaw... ;)

Tez gdzies przeczytalam, ze to moze sie pojawiac szczegolnie jak - albo tetno przyspiesza, albo jest mało wody w organizmie. W sumie nie wiem, ale z tętnem to bylyby takie chwilowe chyba? (u mnie zazwyczaj to trwalo jakis czas), moze faktycznie ta woda? I moze ludzie normlanie tez tak maja tylko w ogole uwagi nie zwracaja? chociaz z drugiej strony trudno nie zwracac uwagi jak w ciemnosci w srodku nocy widzisz jakies swiatlo przed oczami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wszystko koncowki nerwowe i my zwracamy na to uwage, .////ja po operacji oka, ktora mialam w znieczuleniu miejscowym wyrazniej widze to co w oku, np. jakies blyski itp, a gorzej dalej, generalnie astygmatyzm, co zaburza moje widzenie, ....lekarz operujacy mnie szukal przyczyny choroby i jednoznacznie stwierdzil ze to na tle nerwowym, ..(znany profesor ordynator ze sztabem lekarzy) - zatem nerwica na wszystko cudownie dziala ... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bedzie zobaczyc, czy po wodze przechodzi :)

Ja za to teraz (dzisiaj na przyklad) mam mega nadwrazliwosc na światlo. Tak to chodze w okularach przeciwslonecznych, ale w pracy mam strasznie jasno i po 2h zaczyna mnie bolec glowa, czuje ucisk czołowy i owogolnie taka nadwrazliwosc na wszystkie bodzce. Az trudno mi się skupic przez to na robocie, bo az takie oczy mam zmeczona :( Juz jakis czas temu mialam ten problem, potem bylo troche lepiej, a teraz widze, ze znowu powrocilo ;(

Jeszcze ja mam pełno męt (mętów?) w oku :-/ juz od marca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim.... czuje się deko lepiej, ja i moja nerwica też! Franca powraca! I coś mi się wydaje, ze z podwojoną siłą ;/ Było OK do pewnego momentu, siedziałam w pracy i już drżenie i inne akcje, ale serce nie dawało popalić, szybko w sumie przeszło! Wszystko przez dzisiejszą noc! Miałam koszmarne sny, jeszcze durna sprawdziłam co oznaczają w senniku... i tak kondukt pogrzebowy: śmierć bliskiej osoby!, wdowa: nie uda ci się przezwyciężyć twoich wewnętrznych rozterek i uwolnić się od cierpień duchowych !!! także...moja nerwica, dała mi do zrozumienia, że czuwa nade mną !!!

 

-- 25 wrz 2013, 20:09 --

 

I te cholerne duszności...znów gorzej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dusznomi, nieee z tymi sennikami to sie nie sugeruj! Ja juz kiedys mialam sny o wypadajacych zebach i wszedzie pisza, ze to znaczy, ze ktos umrze, a nic takiego sie nie zdarzylo.

 

A ja jutro bede miala caly dzien stresu, bo mam wystapienie w pracy na spotkaniu. Krotkie bo krotkie, ale 14 osob bedzie :( ja nie chceeeeee!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O grzybki z jajeczkiem hmmm muszę chyba teściową poprosić o dostawę grzybków :) a tak poważnie nie jest źle już nawet do oddechu się przyzwyczaiłem a dokładniej to nie boję się go tylko mnie wkur... jak nie mogę nabrać powietrza. Jeszcze tak bardzo bym chciał normalnie spać te 7h bez problemów. Co robić co robić by spać nie na lekach oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milady, hania33, a ja wrecz przeciwnie, chce zeby ktos przy mnie byl. Bo ja zawsze boje sie ze umieram... dlatego nie jezdze autem sama ( czasem sie zdarzy, ale to gdzies blisko) jezdze zazwyczaj przez miasta, mimo ze np. autosrada mam duzo szybciej! boje sie jechac lasem...

 

co do cisnienia...ja to czasem mam nawet wrazenie ze mi oczy wyjdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×