Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


czasnazmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow,,w koncu odwazylem sie napisac zbieralem sie na to 2 dni :),bardzo fajne forum przeczytałem wszystkie posty z KROKI DO WOLNOSCI ashley naprawde mi zaimponowała,czytajac niektore posty lzy mi staly w oczach :cry: ,mam praoblemy juz 2 lata walcze ile mam sił i staram sie myslec pozytywnie,a to forum daje mi jeszcze wiecej optymizmu i wiary ze w koncu bedzie lepiej..bo wierze ze jest to mozliwe ;) a wiec witam wszystkich cieplutko :D

 

Acha,niewiem czy to dobre miejsce ale napisze...mam zamiar w koncu udac sie do jakiegos psychologa.Doradzcie mi czy najpierw do psychologa i spytac sie go czy potrzebne beda tabletki czy od razu do psychiatry i kupic tabletki na recepte,nie znam sie na tym wiec pytam Was niektorych juz doswiadczonych i obeznanych w tym temacie,pomozcie :o

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha,niewiem czy to dobre miejsce ale napisze...mam zamiar w koncu udac sie do jakiegos psychologa.Doradzcie mi czy najpierw do psychologa i spytac sie go czy potrzebne beda tabletki czy od razu do psychiatry i kupic tabletki na recepte,nie znam sie na tym wiec pytam Was niektorych juz doswiadczonych i obeznanych w tym temacie,pomozcie

 

Doradzi mi ktos? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Lepiej chyba najpierw do psychiatry po tabletki (jeśli potrzebne). Chodzi o to, że jeśli ktoś jest naprawdę w kiepskim stanie, to potrzebuje najpierw troszkę stanąć na nogi, żeby w ogóle mieć siły na terapię. Tym bardziej że wtedy liczy się każdy dzień, bo tabletki nie działają nigdy od razu. Ale jeśli nie czujesz się jakoś bardzo źle, to chyba kolejność nie jest taka istotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ci dokladnie dolega?

 

jesli sprawa jest powazna to idz do psychioatry(przepiosze leki) jesli jest nawet dobrze to idz do psychologa ( rozmowa) , moze opisz cos blizej bo tak ciezko powiedziec!

 

ale mysle ze najpierw idz do dobrego psychologa , on sam stwierdzio czy oprocz terapii potrzebne sa leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze sprawa jest powazna,sam sobie zawinilem,nie bede sie rozpisywał duzo na ten temat mam poprostu czesto(zdarzaja sie wyjatki ze nie) problem wyjsc do sklepu wyjsc wogole z domu teraz juz jest lepiej niz kiedys ale jednak dalej czuje ze jest jednak nie tak jak byc powinno,nie jest tak jak kiedys,,mam nieraz ataki nerwow dosyc powazne nogi mi sie robia z waty,serce mi wali jakby mialo mi zaraz wyskoczyc,jakis oczopląs nie wiem gdzie spojrzec zazwyczaj tam gdzie jest duzo ludzi takze sam juz niewiem co robic...probowalem ziolowych lekow jak persen,valused(pomagały ale tylko na chwile) dzisiaj kupilem kalms tez ziolowe niby troszke czuje sie spokojniejszy ale chyba za wczesnie zeby cos pisac o tym leku i obawiam sie ze bede potrzebowal cos mocniejszego

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja juz czekam ponad 2 lata i mam juz tego dosc ale wiem ze jest nadzieja i ze pozbede sie tego juz niedlugo:),wlasnie sie wybieram do psychiatry po tabsy jesli beda potrzebne a pozniej do psychologa tylko u mnie ciezko o dobrego bo mieszkam w malej miejscowosci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej odwleka się decyzję o pójściu do lekarza, tym trudniej się na nią zdecydować. Na pewno warto będzie nawet dojechać do większego miasta opodal Twoje miejscowości, jeśli uznasz, że w niej nie ma osoby kompetentnej. Warto czasnazmiany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×