Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyjazd- zagranica


Zatracony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam problem związany z podjęciem decyzji. Mam okazje wyjechać za granice do kuzynki. Mieszka z mężem i dzieciami, zapraszają mnie żebym przyleciał do pracy. Ale jak zwykle przed każdą taką decyzją oblatuje mnie strach i nasuwa się tysiąc pytań. Czy warto, a co będe tam robił jak będzie praca, jacy ludzie w pracy, a co jeśli wróce i znajdę tu pracy albo takiej jaką mam teraz. Nie mówie obecna praca jest ok, naprawde ludzie i to co robie. Ale pieniądze mnie nie zadowalają. Chciałbym się czegoś dorobić, ale ten strach mnie paraliżuje. W sumie jeśli chodzi o zmianę pracy nawet zostając w kraju, zostaje ogarnięty przez strach. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatracony to, co nieznane często wywołuje lęk, jeżeli nie spróbujesz to nie zobaczysz jak jest. Zaniechanie też może wywołać poczucie winy. Nie pozwól, aby lęk zapanował nad Tobą i twoimi decyzjami, bo to droga donikąd - skąd ja to znam :why: . Na pewno każde nowe wyzwanie i przełamanie lęku doda Ci pozytywnej energii i podniesie poczucie własnej wartości, w wyniku czego lęk przy kolejnych wyzwaniach będzie mniejszy. ALE! To twoje życie i twoje wybory!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie do stracenia nie mam nic. Jedyne czego mi szkoda to chyba tylko tej pracy. Nie wiem czy jeśli wróce to znajdę drugą taką samą. Chodzi mi o ludzi i o atmosferę pracy. Ale, z drugie strony jeśli tak będę na to patrzył to być może utkwię w martwym punkcie na nie wiadomo jak długo. Może faktycznie trzeba zaryzykować, zobaczyć coś nowego, może otworzą się jakiejś nowe "drzwi", nowe możliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×