Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak się pogodzić raz na zawsze z brakiem faceta w życiu?


Rekomendowane odpowiedzi

zima,bo bydlaki mysla tylko o jednym, natomiast ja chcialbym obdarzyc kogos glebokim, dojrzalym uczuciem :roll:

 

-- 23 wrz 2013, 20:59 --

 

-jesli istnieje charyzma neurotycznego melancholika, carlosbueno ja ma hahah- 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, więc co Ty jestes tym charakternym forumowym uzytkownikiem.
to jakieś pogłoski i insynuacje, jestem człowiekiem bez charakteru w potocznym tego słowa znaczeniu ;)

carlosbueno to jest Everyman :D

 

Gdybyś się zdecydował to może razem do tego grobu pójdziemy. Przynajmniej tam bym sama nie była. Nie namawiam oczywiście, żeby nie było. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miotasz się, w jednym poście piszesz ze może być taki owaki byle byl, w drugim, że jak Ci się coś nie spodoba to kończysz związek. Nigdy nie będzie tak że w związku będzie idealnie. Będą smutne, wkurzające chwile i trzeba to przejść. Skoro tego nie potrafisz żaden związek z drugą osobą długo nie potrwa. Poza tym facet nie jest wyznaczniekiem w życiu, najpierw zajmij się sobą, dorośnij bo szukasz chyba opiekuna, ktory będzie skakal wokół Ciebie na czterach lapach a nie faceta, a później dopiero wejdź w związek.

 

Psa nie potrzebuję. Z resztą psów nie lubię. Wolę koty. Jestem jak one, bardzo chcę żeby mnie głaskano, ale tylko wtedy kiedy będę tego chciała. Poza tym nie napisałam nigdzie, że w związkach wszystko jest idealnie. Ideały nie istnieją i świetnie zdaję sobie z tego sprawę. Ja po prostu jestem za skomplikowana i skażona odczuciami z dzieciństwa, które zamierzam przepracować na terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze, powinni o tym mysleć :P:P:P

gorzej jak nie pomyslą. :roll:

zima, przyznaj, iz Twoja cipka jest tak zimna, ze co rano zdrapujesz z niej szron 8)

 

a ja potrzebuje milosci, nie grubego pracia :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, bo dla mnie nie ma seksu bez milosci! Czy tak trudno to pojac?! To nie impotencja, tylko romantyzm :105:

-....no ale kto dzis jeszcze zrozumie romantyka....-

Ty jednak jestes na to zbyt zimna :-|

 

-- 23 wrz 2013, 21:35 --

 

zima, przy takich tekstach jesteś pewna, ze mu nie stanął. Toż to wyposzczony samiec a Ty jak królowa sniegu ;)

pfffff, hyhyhyhhy, wrong :mrgreen:

 

-- 23 wrz 2013, 21:37 --

 

mozambik83, oj mam, mam. niestety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, skad mozesz wiedziec jaka jestem???!!!! a romantyzmu nie lubię, bo po prostu nie leży to w mojej naturze. nie zamierzam robić niczego wbrew sobie. chyba mnie troche źle zrozumiałeś, bo ja nie mówiłam o niezobowiązujacych przygodach, tylko miałam zwiazek na myśli. tylko ze Ty z Twoim temperamentem zanim przejdziesz do rzeczy to pewnie będziesz rok z dziewczyna chodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, nic, ale on mysli ze mi chodzilo o niezobowiazujace znajomosci. co zlego? zalezy ile trwa to chodzenie.

 

-- 23 wrz 2013, 20:44 --

 

denerwuje mnie romantyzm- glupie kolacje, kiedy ja wieczorem juz nie jem, no i oddech (wypadało by umyć zęby)

co tam jeszcze..

kwiaty...eh , a potem zostaja te suche badyle i jesli nie jest to roza np. to nic- tylko do kosza- kwiaty więdną , umierają!!! juz lepiej jakby bylo w doniczce to przynajmniej mozna hodowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×