Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wskaźnik BMI wynosi 18.3.

Wartość wskaźnika BMI na poziomie 18.3 oznacza niedobór masy ciała.

 

musze sie wziac za siebie, strasznie sie ostatnio spaslem :mhm: Macie jakas fajna diete? Musze w koncu podbic dawke wenli, to troche zrzuce.

edd

gdyby sie dalo, wzialbym od Was ze 20 kiloo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka ciekawostka, słyszeliście o diecie 8-godzinnej? polega na tym, że się je przez 8 godzin dziennie, a kolejne 16 godzin się pości, tylko woda.

podobno tą dietę stosował Hugh Jackman.

tu jest więcej http://kobieta.wp.pl/kat,26377,title,Jedz-tylko-przez-8-godzin-dziennie-i-chudnij,wid,15223578,wiadomosc.html

w sumie nie mam zdania na ten temat, ale może kogoś zaciekawi ta dieta. nie twierdzę, że jest zdrowa, ale ludzie w komentarzach piszą, że działa.... chociaż, kto to wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ludzie w komentarzach piszą, że działa....

Ja widzę większość negatywnych opinii :D

 

Wolę jednak biegać niż kombinować z dietami :D

 

 

Twój wskaźnik BMI wynosi 18.3.

Wartość wskaźnika BMI na poziomie 18.3 oznacza niedobór masy ciała.

To ile Ty ważysz i przy jakim wzroście? :shock:

 

W ogóle to wskaźnik bmi jest jakiś dziwny.

Twój wskaźnik BMI wynosi 20.3.

Brawo! Masz idealną masę ciała.

Granice wagowe według BMI dla podanego wzrostu, waga prawidłowa: od 49.9 kg do 63.7 kg

No kurde coś spory rozstrzał :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zatrzymałem się na 89kg i mimo, że bmi twierdzi, że to wciąż nadwaga(przy wzroście 1,85m), ale jestem zadowolony.

BMI pierdzieli głupoty.

 

teraz wyżerka a bęben można schować pod ciuchami :yeah:

Nie kuś tą wyżerką bo mam większość takich ciuchów, pod którymi nie schowam brzucha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile Ty ważysz i przy jakim wzroście? :shock:

Na ten moment symboliczne 64 kilo przy 187cm :mrgreen: Wydawalo mi sie, ze nie jem tak malo, ale ostatnio zaczalem badac sprawe, i wychodzi na to, ze zyje glownie na fajki, powietrze, wenle i zielona herbate 8)

 

Ale planuje wejsc na mirte/mianse + jakies bialko, i przytyc ze 20 kilo :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było 189 cm/95,5 kg, jest 189 cm/85,5 kg. :)

 

Teraz chcę zbić wagę poniżej 80 kg. Mój nowy cel - 79 kg :) Czas na wykonanie: do 11 listopada.

Po co chcesz tak mało ważyć do modelingu czy sportu. ;) Ja nie wyobrażam siebie ważącego 84 kg przy 194cm no ale jestem już po 30-ce i wtedy się trochę inaczej wygląda przy określonej wadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

borderline.kowalsky, łoł, nieźle :D Gratulacje.

Ja potrzebuję koło 1,5 miesiąca żeby schudnąć 3 kilo :D

 

Misja: 48 kg

Oj Ty, Ty... nie przesadzasz czasem? Ile wzrostu masz? Chyba nie chcesz się wykościotrupić :P

 

 

Ponawiam swoje pytanie co mam zrobić żeby już nie chudnąć? Chodzi mi o to, że biegam a nie jestem w stanie jeść więcej niż obecnie no i spada mi waga, a już nie chcę bo będę wyglądać jak chłopiec z cyckami :shock:

A nie znam się na dietach, help!

 

NieznanySprawca,

Na ten moment symboliczne 64 kilo przy 187cm :mrgreen:

Ojojoj, nie no zdecydowanie musisz przejść na dietę! Pewnie przez tą zieloną herbatę Twoja waga jest tak "wysoka" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., nie liczę :roll:

Nie chce mi się bawić w obliczanie wszystkiego, jem po prostu gdzieś 5-6 razy dziennie normalne żarcie. Nie jem dużych porcji bo tak mi się przestawiło, że nie potrafię jeść więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., nie liczę :roll:

Nie chce mi się bawić w obliczanie wszystkiego, jem po prostu gdzieś 5-6 razy dziennie normalne żarcie. Nie jem dużych porcji bo tak mi się przestawiło, że nie potrafię jeść więcej.

- więc jedz bardziej kaloryczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, są stronki, gdzie można sobie przeliczyć podstawową przemianę materii, mnożysz to przez przelicznik stosowny do tego, ile masz ruchu i wiesz ile możesz jeść.

A jeśli nie chce Ci się codziennie liczyć kalorii to możesz też poślęczeć raz a dobrze i wyszukać produkty, które mają sporo kalorii, a nie powodują uczucia przeżarcia. Podobno dobre są banany i awokado, ale też ileż tego można? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest też masa żeli i batonów proteinowych, wysokokalorycznych - niektóre mają nawet i po 1000 kalorii, więc generalnie nie ma problemu. To sposób maratończyków, którzy trenując dziennie spalają tyle kalorii, że musieli by jeść każdy posiłek x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie za rady :uklon:

ile masz ruchu i wiesz ile możesz jeść

Ano tylko ja nie biegam regularnie, nie zawsze tyle samo.

 

Potrzebuję czegoś prostego bez liczenia :mrgreen: Te batony proteinowe przemawiają do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

borderline.kowalsky, łoł, nieźle :D Gratulacje.

Ja potrzebuję koło 1,5 miesiąca żeby schudnąć 3 kilo :D

 

Misja: 48 kg
Oj Ty, Ty... nie przesadzasz czasem? Ile wzrostu masz? Chyba nie chcesz się wykościotrupić :P

 

 

Ja jestem ogólnie weganką od 3 lat także wystarczy , że zmniejszam ilość spożywanej gorzkiej czekolady i czipsów i od razu waga leci w dół :D

Mam 164 wzrostu, kościotrupić się nie chcę ale przy wadze 48 kg czuję się ogólnie najlepiej fizycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ogólnie weganką od 3 lat także wystarczy , że zmniejszam ilość spożywanej gorzkiej czekolady i czipsów i od razu waga leci w dół :D

Mam 164 wzrostu, kościotrupić się nie chcę ale przy wadze 48 kg czuję się ogólnie najlepiej fizycznie :)

- też się tak tłumaczyłam, jak nie chciałam się leczyć z anoreksji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×