Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

ecik1983, zacznij się sam śmiać ze swoich słabości razem z nimi. Lepiej, sam się zaczynaj śmiać pierwszy! Niech nawet nie zdążą z kolejną docinką. Ja bym tak postąpiła.

 

-- 22 wrz 2013, 19:41 --

 

hania33, przeziębienie! kurde masakra, ale się męczę, jeszcze teraz lęk doszedł oczywiście nie wiem z jakiego powodu! Chwilkę miałam relaksu i jakoś lepiej się mi oddychało, ale teraz to już tragedia! Dzięki Bogu nie mam gorączki, bo już bym była w drodze na pogotowie!

 

-- 22 wrz 2013, 19:42 --

 

nerwa, a ja Tobie pracy zazdroszczę, widziałam jaki masz widok z okna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezusie dorgi, to Ci kochana współczuję, mam nadzieję, że ci już odpuści! Coś strasznego, wszystko mnie boli, każda kosteczka...cholewcia! Wczoraj było zimno, w kościele na ślubie zmarzłam okropnie, na sali też na samym początku było nieciekawie i te zakichane klimatyzatory z czego jeden centralnie nad naszym stołem...też dało popalić! kurde niech to minie, bo mnie już szlag trafia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańcząca w zbożu, nie potrafie tego nawet opisać....np. dziś, siedze i nagle takie dziwne uczucie w klatce i aż się robi niedobrze. I strach, jakby się nie dało powietrza złapać nic a nic! To trwa dosłownie sekundę, ale stracha daje na długo!

 

-- 22 wrz 2013, 20:40 --

 

hania33, moje tez działa :D

 

-- 22 wrz 2013, 20:41 --

 

a może to nerwica zdycha powoli !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańcząca w zbożu, EKG w tym roku to ja miałam robione ok. 100 razy ( i nie przesadzam :D ) holter miałam tez robiony, miałam też 3 wizyty u kardiologów ( 2 razy u jednego i raz w szpitalu), robione UKG i echo serca, nawet...dostałam zaświadczenie, które mam nosić przy sobie, żeby się uspokajać, że moje serce jest zdrowe jak DZWON! Wszystkie wyniki miałam idealne. Co prawda, od 3 miesięcy nie chodzę po lekarzach, ale wątpię, że coś się złego zadziało od tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaudek, Miałem takie bóle nie raz już przed nerwicą, bolało mnie po lewej stronie klatki i ręka przez kilka dni i nie zwracałem na to uwagi (nie było nerwicy nie było myślenia o zdrowiu). Badania warto zrobić jeśli nie były robione, ale z tego co zdarzyłem się już dowiedzieć jeśli byłby problem z sercem to ból taki nie utrzymywał by się klika dni i normalnie by się funkcjonowało. Proszę się nie stresować

Tańcząca w zbożu, Z sercem nie ma żartów to fakt ale nie ma co też innych nakręcać na wieczór badaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaudek, ja tez mialam kiedys i trwal z tydzien czy dwa.. lekarz mi kazal brac tylko przeciwbolowe na to.

 

dusznomi, ja miewalam takie uczucie zatrzymywania. Tzn. cos takiego, ze nagle w momencie uderzenia, nie ma tego uderzenia i robi mi sie tak goraco jakby krew mi do glowy uderzala :) ale zaraz zaczyna bic dalej. Chyba duzo ludzi tak ma, z tego co czytalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaudek, jak się pojawiły jeździłam z nimi po lekarzach, a poźniej nauczyłam sę je olewać. Do dziś robie tak: jak kuje mnie z prawej strony to kłade sie na łóżku właśnie na prawej stronie....staram się nie zwracac uwagi na to co się dzieje! Czasem stosuję tez magnez na rozluźnienie miesni i tez nie raz smaruje sie amolem, lub mascia rozgrzewajaca :)

 

Tańcząca w zbożu, Nie konsultowaŁAM tego z psychiatrą, bo nie czuję takiej potrzeby. Dla mnie to forum i wspaniali ludzie jakich tu poznałam to najlepsza terapia. Staram tez SAMA sobie pomagać ze wszystkich sił, a kiedy upadam podnosi mnie mój mąż i inne bliskie mi osoby!

 

Z sercem nie ma żartów to fakt ale nie ma co też innych nakręcać na wieczór badaniami.

DOKŁADNIE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, o właśnie i o to mi chodzi, głupie to jak cała ta nerwica :D

 

-- 22 wrz 2013, 22:05 --

 

klaudek, bankowo przejdzie... czytałam tu na forum, różnie sposoby radzenia sobie z takimi nerwobólami. Dobrym rozwiązaniem jest też inny "ból"- przypadkowy rzecz jasna :) jak np. przypadkiem uderzysz się w kolanko założę się , że nic cie kuc nie bedzie w klatce.

Tak to radze, tylko posmarowac czyms na rozgrzanie, wziasc magnezik i juz bedzie dobrze, a jak bardzo doskwiera to przeciwbolowe i bedzie cacy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×