Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

zannia, oj z tą genialnością to bym nie przesadzam. Serial bardzo dobry, ale trochę mu do genialności brakuje.

chcesz powiedziec ze istnieja jakies lepsze?

De gustibus... itd :P "Breaking Bad" uważam że jest świetny, ale to "Walking Dead" sprawia że odhaczam dni w kalendarzu do premiery kolejnego odcinka. "Battlestar Galactica" też wywoływał u mnie jeszcze więcej emocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, tez czekam na TWD zniecierpliwiony, lecz jesli mialbym wybierac miedzy Breaking Bad a TWD to dosc ciezki wybor. Zreszta po co to robic, skoro te seriale to dwie zupelnie inne rzeczy :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, tez czekam na TWD zniecierpliwiony, lecz jesli mialbym wybierac miedzy Breaking Bad a TWD to dosc ciezki wybor. Zreszta po co to robic, skoro te seriale to dwie zupelnie inne rzeczy :P?

Ja bym wybrał Breaking Bad... ale tylko dlatego że TWD czytałem jeszcze przed nakręceniem serialu, jako komiks, jestem też na bieżąco z aktualnymi wydaniami, więc... W pewien sposób można powiedzieć że oglądam ta samą historię, z nieznacznymi zmianami. Gdyby nie było komiksu - wybrałbym TWD.

 

A tak w ogóle to jutro South Park wraca :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, no wlasnie: skad Ty kurde masz te komiksy? :P

Torrenty + praca w drukarni = WIN :D Na szczęście angielski kumam bardzo bardzo więc nie mam problemów z czytaniem/oglądaniem w oryginale :)

 

-- 25 wrz 2013, 09:30 --

 

Wczoraj obejrzałem finał Dextera. Nie całkiem mi się podobało. To że od jakichś trzech sezonów serial zjadał własny ogon nie jest wytłumaczeniem, bo podobnie było z House MD - a tam zakończenie było mistrzowskie. Teraz faktycznie z dużym zaciekawieniem czekam na ostatni odcinek Breaking Bad - ciągle mam w pamięci pierwszą scenę ostatniego sezonu i jak jasna cholera mnie ciekawi co z nią zrobią :D

 

A tak przy okazji, dla wszystkich rozpaczających ze względu na nieunikniony koniec historii Waltera: http://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+spin-off+%22Breaking+Bad%22-94693

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×