Skocz do zawartości
Nerwica.com

Objawy depresji


domi26

Rekomendowane odpowiedzi

domi26, depresja..niechęć do wszystkiego..dziwna zaduma nad sobą i życiem..leżenie w łóżku cale dnie :(

Do mnie by pasowało, z wyjątkiem tego leżenia cały dzień w domu. Ale gdyby nie praca i dziewczyna to pewnie bym jednak leżał całe dnie w łóżku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tancząca w zbożu ,a leczysz się u psychiatry? , bierzesz jakie leki na te dolegliwości i w jakiej wysokości dawek?

 

Przyjmuję axyven, niskie dosyć dawki i ketrel wspomagająco, też w niskich dawkach.

Trochę mam po nim apetyt i muszę coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przyjmuję axyven, niskie dosyć dawki i ketrel wspomagająco, też w niskich dawkach.

Trochę mam po nim apetyt i muszę coś z tym zrobić.

 

 

Topiramat ( o który wspomnałem ) w wątku o rzucaniuu palenia jest dobry na to , by ograniczyć chęć jedzenie , oraz chudnie sie na tym leku ( wkleiłem linka opracowania naukowego). Teraz w USA wyszedł najnowszy lek na odchudzania , mianowicie połączenie Metforminy z Topiramaatem . Tak więc sama widzisz , coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak lepiej wolałabym zmienić lek na inny aniżeli dokładać sobie kolejny.

 

 

 

ja myslę ,że wolała bys raczej wyzdrowiec bez względu czy będziesz brało 2 leki czy 4 leki .

Ja sam biorę dziennie z rana koło 5 leków psychiatrycznych + do tego bardzo dużo suplementów diety i witamin .

Jakoś na tym Zestawie sie trzymam .

A i też rzuciłem palenie po około 18 latach wdychania tej trucizny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×