Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziom to się kurwa nudzi w tym kraju, zawsze ktoś się wpieprza do tego co mu nie trzeba, albo żeby komuś dogryźć albo ma 'misję', takich ludzi powinno się ręcznie oduczać takich zachowań aż by im się odechciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, no własnie... radochę...

 

Reiben, bo komuś zawsze musi się coś nie podobać... a jak już jeszcze można komus zaszkodzic...to sukces

 

-- 21 wrz 2013, 13:33 --

 

mam tylko nadzieje, ze nie będzie z tego za duzych problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wiecie co jeszcze? Mielismy w tym roku zrobić tak samo. I zastanawiam sie teraz czy w tej sytuacji powinnam zapytac władz owego miasta o pozwolenie na poswiecenie własnego czasu i własnych pieniędzy, żeby zorganizować zbiórkę...? paranoja

 

-- 21 wrz 2013, 13:36 --

 

hania33, oby... jutro bede wiedziała wiecej bo brat tam jedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, co jest głównym celem mojej terapii? Przestać wreszcie jechać po wszystkich i potrafić być pozytywnie nastawionym do każdego. Nie mówię tu wcale o nadstawianiu policzka. Pozytywne emocje nawet dla najgorszych to mi się wydaje jest najlepsze. Te wszystkie nienawiści, pogardy ludzi niszczą niestety. Niestety wielu nie zdaje sobie z tego sprawy...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, no ale to jest idiotyzm!!! My robilismy zbiórke w Krakowie, a nie w mieście gdzie jest schronisko !!

Co ich k.mac to obchodzi! Przeciez nie prosiliśmy o ich patronat, czy o jakiekolwiek pieniądze (nna plakaty czy tez benzyne którą władowalismy do auta żeby odbierac dary i zawozic tam)

Mam sie pytac jakis idiotow o pozwolenie na to co mam robic w swoim wolnym czasie?! chyba ich pokręciło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, no ale to jest idiotyzm!!! My robilismy zbiórke w Krakowie, a nie w mieście gdzie jest schronisko !!

Co ich k.mac to obchodzi! Przeciez nie prosiliśmy o ich patronat, czy o jakiekolwiek pieniądze (nna plakaty czy tez benzyne którą władowalismy do auta żeby odbierac dary i zawozic tam)

Mam sie pytac jakis idiotow o pozwolenie na to co mam robic w swoim wolnym czasie?! chyba ich pokręciło

To jest Polska, tego umysłem nie ogarniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×