Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ramanujan, wkurwiłam się...

Własnie dzwonił moj braciszek. Rok temu robiliśmy zbiórke na zimę dla pewnego schroniska dla psów. Teraz ktoś dał znać o tym, że schronisko dostało od nas dary władzom tamtejszego miasta... i "władze" się doczepiły, że fundacja, która prowadzi to schronisko zrobiła to bez zgody szanownego miasta!!! I nie dociera do nic, że to nie fundacja a my zrobiliśmy tą zbiórkę i ze mogliśmy dac dary komukolwiek... i teraz fantastyczne władzę chcą odebrać fundacji status opp.... i ciekawe co dalej. Ludzie to skurwysyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, wkurwiłam się...

Własnie dzwonił moj braciszek. Rok temu robiliśmy zbiórke na zimę dla pewnego schroniska dla psów. Teraz ktoś dał znać o tym, że schronisko dostało od nas dary władzom tamtejszego miasta... i "władze" się doczepiły, że fundacja, która prowadzi to schronisko zrobiła to bez zgody szanownego miasta!!! I nie dociera do nic, że to nie fundacja a my zrobiliśmy tą zbiórkę i ze mogliśmy dac dary komukolwiek... i teraz fantastyczne władzę chcą odebrać fundacji status opp.... i ciekawe co dalej. Ludzie to skurwysyny

 

 

I wiesz co jest najbardziej ironiczne?

Gówniane usta kapusia które was podpierdoliły - NIC z tego nie będą mieć zapewne,nawet złotówki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, idioci kompletni

 

Kestrel, taaa... a my i fundacja niepotrzebne nerwy i problemy

 

hania33, to nie pierwszy raz... kiedys Pani ktora adoptowala w sumie 5 psiakow... jednego bardzo chorego.... była w ciezkiej sytuacji. Zmarł jej mąż, została sama z marną renciną. Zrobiło się zbiórke na utrzymanie psiaków. Na jej konto w ciągu jednego dnia wpłyneło ok 3 tys. zł.... ktoś ja podał na policje, że robi nielegalne zbiórki. A ona nie miała nic z tym wspólnego. Zafundowali jej wizyty na komisariacie i w sądzi... bo kogoś strasznie bolało, że jej ludzie pomogli.

 

Ramanujan, szkoda słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×