Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

eurydyka1,widzę,że nadal dzielnie chronisz forum ;)

Raczej forum chroni mnie ;)

 

DarkMaster, dzisiaj zdecydowanie lepiej, niż w ciągu ostatnich dni. Ten tydzień w ogóle jakiś nienajlepszy, no ale oby do poniedziałku, do terapii :) tego się trzymam (a pewnie biorąc pod uwagę nieopuszczającą mnie ironię losu, to pierwsza wizyta sprowadzi mnie na ziemię. Zawsze wychodzi inaczej, niż sobie planuję/wyobrażam/zamierzam. Dlatego nie powinnam się nastawiać w żaden sposób.

A co u Ciebie? Jak minął dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eurydyka1, w jakim nurcie będziesz miała terapie?

Nie mam pojęcia, zadzwoniłam, powiedziałam, że proszę o terapię indywidualną, zapisali mnie na pon. Pewnie się dowiem od terapeuty, czy mi zaproponuje, czy jak? Nie wiem, jak to wygląda. Pewnie ma NFZ nie ma większego wyboru..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster , jak mi tak wszyscy zazdrościcie, to pewnie niewiele z tego wyjdzie ;p

Ja też najpierw jak dzwoniłam, to byłam przerażona- terminy pozajmowane na rok do przodu! Odpuściłam na tydzień, a przedwczoraj zadzwoniłam bez większych nadziei do nowego ośrodka, otwartego na początku września i aż nie mogłam uwierzyć, jak usłyszałam: "jest miejsce na poniedziałek". Parę godzin później zadzwoniłam tam ponownie z pytaniem, czy to na pewno na NFZ, bo wydawało mi się podejrzane ;) czyli czasem się udaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie jest w zlym stanie to kilka miesiecy - ciezki termin.

wtedy juz tylko domowe sposoby.

Niestety tak, nfz bywa bezwzględne.. tylko ja w najgorszym stanie nie szukałam wcale pomocy, bo miałam wypracowane do perfekcji myślenie: "po co mam iść do psycho, skoro i tak się zabiję". Teraz z jednej str mam swiadomosc, ze może idę za późno, że powinnam to zrobić wtedy. Ale z drugiej- może właśnie musiałam dojrzeć do takiej decyzji. Nie wiem, czy tędy droga, czy to coś da, ale chcę spróbować.

A Ty korzystasz z terapii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×