Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

deader, szybko. Myslalam ze w pazdzierniku okres grzewczy sie zaczyna

Ja też :D Ale na szczęście ktoś poszedł po rozum do głowy i zaczęli dokładać do pieca już teraz, bo nie wiem jak u was, ale u nas w mazowieckim wieczorami pizga już przeokrutnie. Albo miasto w ten sposób chce łatać dziurę budżetową, zaczynając grzać wcześniej, żeby dłużej opłaty się naliczały :D Jakakolwiek jest przyczyna - ja się cieszę, i tak co roku mam nadpłatę za grzanie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, super :!: Wiesz, że dzisiaj, po raz pierwszy od bardzo dawna, poczułam potrzebę zrobienia porządków w miejscach, do których rzadko się zagląda. To oznacza, że wracam do swoich starych zwyczajów, a co najważniejsze mam chęć na to. Znowu zaczyna mi się chcieć...chyba nadchodząca jesień i zima to sprawia :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, szybko. Myslalam ze w pazdzierniku okres grzewczy sie zaczyna

Ja też :D Ale na szczęście ktoś poszedł po rozum do głowy i zaczęli dokładać do pieca już teraz, bo nie wiem jak u was, ale u nas w mazowieckim wieczorami pizga już przeokrutnie. Albo miasto w ten sposób chce łatać dziurę budżetową, zaczynając grzać wcześniej, żeby dłużej opłaty się naliczały :D Jakakolwiek jest przyczyna - ja się cieszę, i tak co roku mam nadpłatę za grzanie :yeah:

Weź nic mi nie mów. Trzęsie mną jak galaretą. Siedzę w bluzie (nie wiem, co mnie podkusiło, żeby kupić sobie bluzę ze spongebobem kanciastoportym parę lat temu).

 

Dopiero doczytalam. Aniu tak jak nie znosze gotowania tak sprzatanie calkiem lubie :) Siedze sobie teraz w czystym, pachnacym wnetrzu i od razu lepiej sie czuje

Sprzątanie mnie w jakiś sposób relaksuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź nic mi nie mów. Trzęsie mną jak galaretą. Siedzę w bluzie (nie wiem, co mnie podkusiło, żeby kupić sobie bluzę ze spongebobem kanciastoportym parę lat temu).P

A to inna sprawa, ja siedzę w dwóch bo jako palacz mam chałupę ustawioną na nieustanny przeciąg żeby nie waliło fajkami :P Ale w nocy będzie ciepło, w "pokoju rozrywkowym" też zaczynam grzanie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Jesteś masażystką? Zrrróóób mi masaż! :105:

 

Vett, Też tak często mam, później jak mówię do mamy by coś "sypnęła" to mówi, bym poszukała po torbach czy gaciach i się znajdzie :mrgreen:

 

Dzisiaj ucieszyła mnie druga ocena w tym roku szkolnym i znowu 5, tym razem z ukochanego rosyjskiego.. ahhh :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×